Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raknál ki az iwiw-re képet a...

Raknál ki az iwiw-re képet a gyerekedről vagy magadról?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel ,mert egy előbbi kérdésbe ez igen csak bekevert,itt mindenki kibontakozhat!
2009. jún. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
13%
Na ezt vártam!!!Tudtam!!
2009. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Köszi! Én vagyok a rendszámtáblás :)

Igen sőt, csak a fiamról van kép az iwiwen. :)

2009. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van kint képem, szerintem semmi rossz nincs benne. Bár, ha hitelt akarnék felvenni vagy állásra jelentkeznék akkor tuti leszedném addig, mert ott nézik meg először. És igen, a bankoknál is megnézik, sőt még az apeh is bizonyos esetekben.
2009. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Az egész családról van fenn kép!!!!!!

Még a nagyiékról is.

Gondolkodom, hogy beszkenneljek az ükmamiról is egy fotót...

2009. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
Miért nézik meg a hitelfelvételnél?
2009. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%
én az előző vitában nem voltam benne, de igen, raknék ki és van is kint sok-sok képem a fiamról. a nagyszülők messze laknak, mindig várják az új képeket és én is mindig szívesen nézem mások babás képeit. Nem hiszem, hogy ebben bármi rossz lenne, mert ha mondjuk kamaszként haragszik is majd rám érte, mire neki saját gyereke lesz megéri majd, hogy miért rakom én ki. mert szerintem ő a világ legcsodálatosabb gyereke és szeretném ha mindenki látná, milyen szuper fiam van! büszke vagyok rá! magamról is van kép, mert hát ez az oldal erről szól, de nincsen kint pl olyanról a családból, aki rossz néven venné.
2009. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Nah végre jó fej emberek írogatnak ide is, és a rendszámtáblásba!:))) A kérdésre a válaszom, igen teszek ki képet a szeretteimről, igaz a férjemről csak egy van őt nem szeretem annyira.:-)Mostanában nagyon hülyén viselkedik velem ezért csak egy képet tettem fel róla azt is csak muszájból,hogy nehogy azt higgyék, hogy nincs a gyerekemnek apja.:)))
2009. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az emberek általában kiváncsi természetűek és szeretnek "nézelődni" mások életében. Én is kiváncsi vagyok és folyamatosan nézem az ismerőseim képeit, főleg a babákat. Azt is jó az idő előrehaladtával visszanézni a saját oldalamon, hogy hogyan fejlődik a babám hónapról-hónapra. Mondjuk én azokat a képeket leszedtem, ami az anyagi helyzetemre is utalt, amikor az apehtől méltányosságot kértem. Én a feltett képeket bármikor, bárhol bevállalom, akárcsak az adatlapomon szereplő információkat.
2009. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Én is rakok ki! Az egész családom kint van!

Pedig én is "magas" beosztásba dolgozom! Az iroda is tele van a képekkel szeretek büszkélkedni a gyerekekkel!

Eszembe nem jutna,hogy azért ne vegyek fel valakit mert kint van a családja az iwiw-en! Sőt eszembe nem jutna megnézni felvétel előtt!

2009. jún. 19. 23:20
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Logice, hogy nem a nyitott ajtajú páncélszekrényt fényképezem le:-)
2009. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!