Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El szoktátok árasztani az...

El szoktátok árasztani az iwiw-et a babás képekkel?

Figyelt kérdés

Én nem...pedig szívesen dicsekednék vele. Viszont korábban, mikor sok (10-15 db) képet feltettem, mindenki a kis falunkban odaszólt:

Igen, láttam iwiw-en! Mindig nézlek iwiw-en! Iwiw-re tegyél ám képet, hogy tudjam nézni!

Na...és ez kicsit zavart. Most akkor mindenki azon csámcsog és közben ki is tárgyalnak bennünket?


Így most két-három kép van kinn.


2010. jan. 18. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én teszek fel, pont ezért, amit írtál, hogy mindenki kér, tegyek minél többet.

Viszont nem nagyon értem, azért tennéd fel, hogy dicsekedj vele (büszkélkedj vele- talán ez így szebb), de azért vetted le, mások mégse nézzék? Nem hiszem, hogy csámcsognának rajta, bár tudom, milyenek is tudnak lenni az emberek kis közösségben.

2010. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz.Nem kell feltétlenül arra gondolni,hogy rosszindulatbol nézegetnek titeket,egy kisbabát meg szerintem mindneki azért nézeget mert aranyosak:-)
2010. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Fent van mind a két gyerekről 3-3 kép.

Nem teszek fel 20-30-at vagy többet, meg UH-os képet, pocakos képet, sem tettem fel.

2010. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, tennék is fel meg nem is...
2010. jan. 18. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő van fenn összesen. Egyiken én vagyok egyedül, a másikon én és a gyerekem kicsit távolabbi kép. Ennél többet nem mutattam soha magunkból a "nyilvánosban" és nem is fogok.
2010. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

igen, el.

inkább, mint magamról.

2010. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tettem fel sokat,talán 4-5 van.Úgyse igen nézik szerintem.
2010. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En teszek fel mert kulfoldon elunk a rokonsag meg otthon van es igy legalabb latnak valamit abbol ahogy novekszik a kisfiunk.

De ha otthon lennenk lehet h nem tennek csak parat!

Udv:

6,5 honapos kisfiu anyukaja

2010. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fent elég sok, mert ott nézik a rokonok és a barátok. Így egyszerűbb, mint emailben küldözgetni.
2010. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen,mi is külföldön élünk,minden csaladtagom otthon maradt,így havonta max.5-6db.teszek fel a fejlődéséről,növekedéséről.jelenleg 17hónapos alányom.
2010. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!