Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El szoktátok árasztani az...

El szoktátok árasztani az iwiw-et a babás képekkel?

Figyelt kérdés

Én nem...pedig szívesen dicsekednék vele. Viszont korábban, mikor sok (10-15 db) képet feltettem, mindenki a kis falunkban odaszólt:

Igen, láttam iwiw-en! Mindig nézlek iwiw-en! Iwiw-re tegyél ám képet, hogy tudjam nézni!

Na...és ez kicsit zavart. Most akkor mindenki azon csámcsog és közben ki is tárgyalnak bennünket?


Így most két-három kép van kinn.


2010. jan. 18. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

nekünk a fél család külföldön él, úgyhogy én egy külön képtárba teszek fel képeket, nem az iwiw-re

oda csak pár képet teszek fel


én bevallom nekem kicsit vicces, mikor valakinek a profilja csak a gyerek képeiből áll, de vagy 50 darab kép fölpakolva, ami tök egyforma, a baba jobbról, baba balról, baba ül, baba fekszik, baba áll, baba eszik, baba jobbra néz, baba balra néz, baba kettőt pislog..... izgi

2010. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

A magyar ember már csak csámcsog...

Én teszek fel, de csak olyat ahol velem van.

Azt utálom, ha xy-ra vagyok kíváncsi, de 10 képből 9 képen a gyereke van....

A lányomnak van külön oldala, ott a lányomról van kép. Az én oldalamon rólam , vagy rólam és lányomról , vagy még férjemmel együtt van kép.

2010. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy pl nekem van egy weblapom, a képek ott vannak fent, és akinek akarom elárulom a címet. Az iwiw-en csak pár kép van (10-15)
2010. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én már úgy meguntam az iwiw-et,hogy ki is léptem belőle!!!

A magyar embernél nincs kiváncsibb...Mindenki azt bámulja!!Az emberek között ezért is csökken a kommunikáció...(erről még tudnék mit írni..)..és tényleg ne bámuljanak minket!!

Aki ránk kiváncsi,máshogy próbálkozzon:))))

2010. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az enyémről rengeteg van fent, rokonok, barátok ott nézegetik. Havonta kb. 20 újjal frissítek, külön mappákba vannak, időrendben. A profilképeknél csak 3 van, azt hiszem. Viszont úgy van beállítva, hogy csak az ismerősök láthassák. Én abból indulok ki, hogy a távol lakó barátaim gyerekeit, meg egyáltalán képeit nagyon szeretem nézegetni.

Nekem meg az a fura, ha valaki már a 2 hetes gyerekének is külön profilt készít..

2010. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem! 6 picurról, és 1 amin mi vagyunk :) a többi képen én vagyok (4-5)


én azt nem értem mikor az anyukák meztelen baba fotókkal árasztják el az iwiwet, szerintem nem kell az egész világnak mutogatni a fütyit, attól, hogy kisbabák, még ez egy intim dolog, legalábbis nekem :)

2010. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel, kb 8képet, a többit inkább email-ben küldöm annak akit érdekel a messzebb lakó rokonságból vagy baráti körből. Barátnőmék 40fölött töltöttek fel, szerintem az már egy kicsit túlzás...
2010. jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak néhány képet tettem fel.Annak nem látom értelmét, hogy pl. egyik ismerősöm feltöltött kb 45-öt.Most meg többen azt csinálják, hogy nem privát üzennek egymásnak, hanem a gyerkőc képe mellett az kezdőlapomon.Mikor jössz hozzánk?Meg ilyesmik.

Ami nem tetszik most az iwiw-en, hogy ha teszek fel képet, rögtön mindenki látja.Aki szeretné, az úgyis megnézné az oldalamon.

Azokat azért megértem, akik messze laknak a családjuktól, és ezért minél többet feltöltenek.

2010. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!