Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raknál ki az iwiw-re képet a...

Raknál ki az iwiw-re képet a gyerekedről vagy magadról?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel ,mert egy előbbi kérdésbe ez igen csak bekevert,itt mindenki kibontakozhat!
2009. jún. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mi az előző kérdés amire ez irányul mert nem néztem még meg. De én egy csomó képet tettem fel és fogok is feltenni a kislányunkról és magunkról. Pedig a férjem elég komoly helyen dolgozik. Az iwiw magánügy. És amúgy pedig úgy van beállítva, hogy az idegenek csak a profilképet láthatják. Na ott meg csak pár régi kép van. A friss képeket pedig kizárólag az ismerősök láthatják. Ennyit az APEH-ről, és a bankokról no meg arról, hogy mit néznek és főleg hogy mit láthatnak. Mindíg csak annyit amennyit engedünk.....
2009. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
84%
Kösz, hogy ezt leírtad!
2009. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
Ezen szoktam filózni, mert egyrészről világgá kiabálnám hogy milyen gyönyörű és tele raknám a képeivel az iwiw-et meg a babaszépség oldalakat, másrészről viszont a féltés mindig azt mondatja h ne tegyem. Olyan (biztos hülyeség) jutott az eszembe h mi van ha rossz emberek (pedofilok, szervkereskedők, ilyesmi) kinézik maguknak és elrabolják. És ez folyton az eszemben van, valószínűleg annyira féltem. Előfordul hogy megáll mellettem egy-egy autó és kérdezi a sofőr merre van ez vagy az az utca, engem meg lever a víz, hogy mi van ha ez csak csel, a kocsiból kiugranak valakik és elviszik a gyerekem. Visszakanyarodva a neurózisomtól az iwiw-hez, magamról sincs fent kép meg adat sem egyelőre, mert szoktam "nyomozni" más emberek után és tudom, mennyi minden olyan dolgot megtudok így róluk, amit amúgy nem mondanának el (csak egy ilyen az anyagi helyzet). De amikor állást keresek majd egy bő év múlva, tip-top meg fogom csinálni a lapomat, pont azért mert tudom, hogy a HR-esek megnézik. A babám valószínűleg akkor sem lesz majd rajta - talán éppen ezért.
2009. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
87%
23:14 Válaszoló! Ezt akár én is írhattam volna! Totál egyetértek veled! Nekem is van, rengeteg, mert én is hasonlóan gondolkozom.
2009. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Nekem is van. Egy magamról, egy amin a férjemmel és a kislányunkkal vagyunk közösen és a tablóképem, amikor érettségiztem. Többet nem teszek ki. Ezek is csak azért, mert 25 évvel ezelőtt eljöttem Mo-ról, a nevem is megváltozott és nem biztos, hogy régi kép nélkül rámismernek. 9000 km-re élünk és nem is megyünk haza minden évben.
2009. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Meg lehet csinálni ,hogy a képeid csak az ismerőseid lássák idegenek ne,így nem kell félni a pedofiloktól!
2009. jún. 19. 23:33
 17/43 anonim ***** válasza:
83%
23:14es vagyok, szerintem ti túl sok filmet néztek... nekem van olyan ismerősöm, aki még a kaját is lefényképezi, amikor étteremben esznek és felrakja... na az már beteges. De hogy azért ne rakjak fel képet a gyerekemről, mert elrabolják a szervkereskedők, meg a pedofilok... nincsenek olyan jellegű képek fent, a nagy események, hasra fordulás, etetőszék, mászás... ezeket még én is megnézem sokszor mert a legjobb válogatás a sokszáz képből. aki ennyire fél az egyátalán ne is netezzen, mert az interneten keresztül bármi bejuthat a gépedre, eltüntetik a pénzedet a számládról... egyébként biztos vagyok benne, hogy a HResek is megnézik, de tudod mit? azon a munkahelyen én nem akarok dolgozni, ahol nem vállalhatom fel önmagamat és a családomat. Tagadjam le a gyerekemet? na ne viccelj...
2009. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok nekem a hi5-ra van felteve sok kepem a csladomrol a 9 hos kislanyomat is bele ertve es akarki megnezheti engem nem zavar es meg megjegyzeseket is kapok rajuk,
2009. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Totál egyetértek a 23:43-massal.

Kimondta ill. leírta, amire én is gondolok!

2009. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
62%

Ja, és mi az a HR.

Nem akarnék ebben a szakmában melózni.

2009. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!