Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raknál ki az iwiw-re képet a...

Raknál ki az iwiw-re képet a gyerekedről vagy magadról?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel ,mert egy előbbi kérdésbe ez igen csak bekevert,itt mindenki kibontakozhat!
2009. jún. 19. 23:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
human resources, emberi erőforrás. a cégek személyzetis osztálya, ahova az önéletrajzok befutnak, itt döntik el, kit hívnak interjúra, itt intézik a felvételt, a paprímunkát,felmondást, oktatásokat, bérpapírt, bérletet...stb. dolgoztam ott én is, de akkor még nem volt iwiw, vagy ennyien nem voltak rajta.
2009. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

A "neurózisos" vagyok, 23.14-es válaszóló hozzászólásával kapcs.ban írom, hogy van igazság abban amit írsz, de azért a filmek legtöbbször az életen alapulnak, sajnos sokszor nem a szerző agyrémeiből jön az ötlet amit megfilmesítenek. Engem alapvetően egy amerikai rádióadón hallott "társadalmi célú hirdetés" befolyásolt, ami arról szólt hogy ki mindenkihez juthat el egy ártatlannak tűnő kép az interneten ill. hogy azt hogyan módosíthatják (pl. montázs, a fejedhez kapsz egy pucér testet és a kép így kóvályog a neten, aztán magyarázd ki...) és hogy gondoljuk át kétszer mielőtt valamit feltöltünk a netre. Néha szerintem alábecsüljük a net hatalmát, illetve bele sem gondolunk. Egyébként amit írsz hogy a saját gépről is letölthetnek idegenek, belinkelek ide egy sztorit egy másik fórumről, nagyon durva, pont ez történt egy kamasz lánnyal. Szóval ilyen is van, nem is hinnénk. A 2009.04.14-es hozzászólástól nézzétek fölfelé.

[link]

Az állással kapcsolatban, sajnos tény hogy sok helyen be sem hívják a kisgyerekeseket, hiába a tapasztalat, szaktudás. Sajnos nekem olyan a szakmám, hogy nem biztos hogy elhalmoznak majd az ajánlatokkal, valószínűleg nem én leszek az aki válogat. Amúgy jó munkaerőnek tartom magam, így szeretnék legalább a személyes bemutatkozásig eljutni. Jó annak, aki kevésbé kiszolgáltatott a munkaadóknak!

2009. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

23.27 es, a számból vetted ki a szót,én is félek azoktól a miket leírsz, lehet paranoiás vagyok, vagy túl féltem a gyermekem, de néha én is elgondolkodom azon, hogy vannak rossz emberek is a neten, akik visszaélnek más emberek képeivel.Teszek fel képet a gyermekemről, de nekem is vannak fenntartásaim ezügyben, épp ezért nem teszek fel fürdetős meztelenkedős képeket, némelyik anya feltesz na

ívan ilyeneket a gyermekéről, babájáról, és álmában sem gondolná, hogy egy pedofil ezt letöltheti és kitudja mire használja fel.Nekem az sem teccik, amikor 14-15 lányok fürdőruhás képekben pózolnak, szerintem ez sem helyes kitudja ki töltögeti le nem nemes célokra.Szóval vigyázni kell, de azért az átlag azért tesz fel képeket a szeretteiről.Amúgy dettó, én is félek az utcán amikor megáll egy kocsi és idegenek megszólítanak.Hallottam mostanában olyankoat, hogy nagyvárosokban fiatal 15-18 éveseket néznek ki maguknak, és leszólítják az illetőt(hogy merre van ez meg az az utca), és aztán senki nem tud róluk semmit, nyomtalanul eltűnnek.szerintetek miért van olyan nagy arányban a felnőtt emberek eltűnése,pl. egy családanya hova tűnik el a semmibe, elmegy vásrolni aztán soha nem tér haza?Szóval nekem ez fura,és tisztázatlan,rejtélyes dolog.Meg hány fiatal eltűnik, és nem minden esetben van családi háttér a dologban.Nah ennek sem ártana egy új kérdés, hogy Mért tűnik el annyi ember a világon?

2009. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Jah, egy gazdasági lapban olvastam 1x hogy évente kb. 2 millió nő "tűnik el" a világból, persze főleg a fejlődő országokban mert elrabolják és eladják őket vagy elteszik őket láb alól. Azért ez nagyon komoly szám. Na de ez már tényleg off. Azért örülök hogy más is gondolkodik hasonlóan, már kezdtem azt hinni hogy egyedül vagyok parás :) (ismét a "neuro"-s)
2009. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Tettem ki a lányomról, a páromról, és magamról is képeket, de szigorúan olyan mappába, amit az ismerősök láthatnak csak. A profilban csak rólam van kép, még a "szebb időkből", mert sokan ducin nem ismernének meg (meg persze látványnak is szebb ;) ).

Az anyagi helyzetünk nem rí le a képekről, igyekszem semlegeseket válogatni.

Nincs kint sem a címem, sem a telefonszámom, az e-mail is csak ismerősöknek látható.

Nem vagyok paranoiás, nincs üldözési mániám, nem gyártok összeesküvés-elméleteket,... Csak nem szeretem, ha a magánéletem porondon van.

Van, aki az egész életét az üzenőfalon éli, na, én attól kapok idegbajt!

2009. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Én rakok fel rendszeresen igen.
2009. jún. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoljátok, hogy van erre kapacitása az APEH-nek?! :))))))

Ez egy közösségi oldal, már akkor regisztrálva voltam, amikor sokan még azt sem tudták, hogy mi ez, és persze, hogy rakok ki képet, arról szól az oldal, hogy bemutatod magad röviden, képekkel is akár. A babám képeit is folyamatosan frissítem. Hogyha egy volt osztálytársad megtalál, akkor nagyjából képben legyen, hogy mégis merrefelé haladt az életed. És aki nem büszke a saját életére, annak ugye no komment. Aki meg félti a saját életét, annak meg felesleges fent lenni. Valakinek ez egyáltalán nem hiányzik az életéből, internet nélkül is lehet élni. Én őket nem nézem le, vagy ilyesmi, hiszen mások vagyunk. Felesleges kattogni a kérdésen.

2009. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is van fenn kép a családról. A munkahelyemről, pedig a HR-től kezdve szinte minden főnök, kézimunkás fenn van, még az igazgató is...A cégnél vagy 1000 melós van és mindannyian ismerősök vagyunk!!! Mi ebben a rossz?

2009. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak fent képek és lesznek is. Nem érdekel, hogy ki nézegeti, büszke vagyok azokra, akik fent vannak. Főleg a kisfiamra! Az már gázabb, ha egyik barátnőnk rak fel rólunk olyan képet, amit mi magunk nem tennénk fel. Nekem van így fent egy képem és nem nagyon örülök neki, hogy feltette. A lánybúcsúmon készült és kicsit cikis. Bár poénnak jó, azért kellemetlen!

Ami nem jön be, az az, hogy a kisfiamnak, vagy valamilyen házi állatomnak külön oldalt csináljak iwiw-en. Na ezt tartom kicsit túlzásnak!

Amúgy sokan nézik meg a kisfiam az iwiw-en, ismerősök, rokonok (akik 400 km-re vannak), munkatársak. Kérdezik is néha, hogy van e fent új kép róla, mert kíváncsiak rá. És ez rendben is van.

És én is szeretem nézegetni az ismerősök új képeit és gyakran így értesülök új dolgokról! Messze kerültem el otthonról, de azért kíváncsi vagyok a régi ismerőseimre is! :)

Amúgy az adatokhoz is csak olyat írjon az ember, amit nem félt kiadni! Címet, tel számot, ilyesmit!

Apeh meg le van tojva! :)

2009. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem birnam, hogy ne tegyek ki rola kepet, annyira buszke vagyok ra!:)
2009. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!