Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok a véleményeteket a...

Megírnátok a véleményeteket a videomról?

Figyelt kérdés

Tudom már biztosan uncsi, de én is csináltam egy videot a kislányunkról és nagyon szeretném ha megírnátok a véleményeteket, mert mindíg olyan sok jó tanácsot írtok nekem :) Jó e a zene, nem e túl gyors a képváltás stb... Előre is köszönöm annak aki időt szánt rám.


http://www.youtube.com/watch?v=mKC9CLX_O6E


2009. jún. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

kevocés vagyok, a videófeltöltő-zseni:)

noiportál jól hangzik:)

2009. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mégnéztem a videót. Édes kispasi! Abban a kék sapiban a végén olyan tündéri! Megyünk fürdeni,aztán megpróbálom a nöiportálon megnyitni a topicot. :)
2009. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Rendben, én közben regiztem, de nem tudok újat nyitni, mert nincs 30 hozzászólásom:)

Köszi, ugye édes? Imádom:)

2009. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Én majd csak holnap tudok menni a fórumra, nálunk is fürcsi, vacsi, altatás van.

De holnap mindenképp benézek, kevoce ott a nevem:)

Puszi nektek lányok!

2009. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

Na csinált a férjem egy IRC csatit. Ott tudunk dumálni csajok!

Aki tud IRC-ezni, annak csak ennyit mondok: irc.ircline.org:6667 /j #gyakorikerdesek.hu


Aki nem tud irc-ezni az menjen fel erre az oldalra: [link] és ott alul lesz egy olyan lehetőség hogy belépés. A nick-hez beadtok egy nevet, a csatornához pedig csak annyit, hogy gyakorikerdesek.hu és ott nem kell a kettőskereszt. Majd egy megerősítő kérdés lesz, hogy ezzel a nicknévvel akarsz e lenni, és utána connect.

Tehát szeretettel várlak benneteket.


20.15-ös anyukának üzenem, hogy mindjárt megnézem a kisfiadról készült videot. Marha ügyi vagy! Utána mi is fürcsizünk de majd leszek. Üdv lányok: Timi

2009. jún. 1. 20:37
 46/56 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Keve videoját és hát nagyon szuper lett. Tündéri a Keve is. Az utólsó kép a kedvencem....



Szóval várlak benneteket az irc-en! Üdv.

2009. jún. 1. 20:43
 47/56 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is kell még pár hozzászólás... :( De akkor nézzük meg ezt az irc-t. :)
2009. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Na én beléptem erre az irc-re,de gőzöm nincs hogyan működik. :(
2009. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

látod azt, amiket mi írtunk?

az alatt van 1 kis üres rész, abba kell írnod

amit mi írtunk és a smilies, colours... között

megvan?

2009. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nekem itt nem jelenik meg csak amit én írtam, Mit csinálok rosszul? Regisztrálni kell?
2009. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!