Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok a véleményeteket a...

Megírnátok a véleményeteket a videomról?

Figyelt kérdés

Tudom már biztosan uncsi, de én is csináltam egy videot a kislányunkról és nagyon szeretném ha megírnátok a véleményeteket, mert mindíg olyan sok jó tanácsot írtok nekem :) Jó e a zene, nem e túl gyors a képváltás stb... Előre is köszönöm annak aki időt szánt rám.


http://www.youtube.com/watch?v=mKC9CLX_O6E


2009. jún. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
GYONYORU SZEP A KIS LANYOD !!!!! :))) ES A KICSI FIU IS GYONYORU !!!! NAGYON JO EGESZSEGET KIVANOK MINDENKINEK AZ EGYESZ CSALADNAK!!!! (hat elkapott a siras annyira meghato!) 8 hos kislany anyukaja
2009. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szépen köszönöm és én is nagyon sok boldogságot, örömöt kívánok nektek!
2009. jún. 1. 14:04
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drága!!Jó minden!!!Egy másik Hanna anyukája
2009. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

Na én is végig pityeregtem mindkét videót... :) Szerintem nagyon szép mindkettő,jó a zene,és ami a legfontosabb: gyönyörűek gyerkőcök!

Egyébként ahogy írták páran,én is belelendültem és megcsináltam a saját kis videónkat : http://www.youtube.com/watch?v=MD23mr9dtqA

Remélem nem haragszol,hogy ide pofátlankodtam! :)

2009. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok, 13:35-ösnek üzenem nagyon édes a kisfiad!!!A kislányod is!!
2009. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Másik Hanna anyukájának is köszönöm. És a Levi anyukájának is! Annyira édes a kisfiad. És egyáltalán nem haragszom. Annyira imádom a gyerekeket.... Szeretem nézegetni a videót is róluk. Nekem sajnos nem lehet több babóm, de nektek hajrá.... :)
2009. jún. 1. 14:33
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! :) Jelen helyzetben nem valószínű,hogy lesz másik. Ha csak nem nyerünk a lottón... :)

Levianyu. :D

2009. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

13:35-nek, gyönyörű a videód!

Én is ezen a zenén gondolkoztam, de végül Roxette lett, mert azt a számot énekeltük neki újszülött kora óta, ha nyugtatni akaruk:)

Milyen szerencsések vagyunk lányok, h babánk van!

Gratulálok minden gyönyörűséghez, három csodás babát néztem/sírtam végig:)

2009. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, utolsó avgyok, lemaradt, én kérdeztem a progiról is, köszi az infót, megpróbálom azzal én is!:)
2009. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Szívesen sok sikert!
2009. jún. 1. 14:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!