Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok a véleményeteket a...

Megírnátok a véleményeteket a videomról?

Figyelt kérdés

Tudom már biztosan uncsi, de én is csináltam egy videot a kislányunkról és nagyon szeretném ha megírnátok a véleményeteket, mert mindíg olyan sok jó tanácsot írtok nekem :) Jó e a zene, nem e túl gyors a képváltás stb... Előre is köszönöm annak aki időt szánt rám.


http://www.youtube.com/watch?v=mKC9CLX_O6E


2009. jún. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Még nem küldte át senki a számot.


Letöltöttem a progit, amit a kérdező írt,de lefagyott tőle a gépem, így le kellett törölnöm.

2009. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Mi baja lehetett? Én is akarok ilyen videót csinálni:)
2009. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Nem tudom letölteni onnan a számot!
2009. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

Csibe 31-nek az imént elküldtem a számot mailban. Már csak azért is mert több verziója van ennek a dalnak, több feldolgozása is van, de nekem csak ez tetszik. Puszi mindenkinek.


Zita!

Hannám minden nap megnézi Bendzsót és folyton tapogatja a monitort. Mi ez ha nem szerelem első látásra? Puszi, írj.

2009. jún. 1. 19:54
 35/56 anonim ***** válasza:
Windows Movie Maker-nek lennie kéne elvileg a gépeteken,ha xp-tek van. Én is azzal csináltam.
2009. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy tudod letölteni a dalt,ha rákatt. a free user-re,megvárod amíg lejár a visszaszámlálás,majd rákatt a download-ra. de ezek szerint már tárgytalan. :)
2009. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Már a negyedigk helyre töltöm fel a vidit, most épp a mommon vagyok, várom, h felmegy-e:)

De legalább jól szórakozom:)

Nem akarunk elvonulni egy közös topicba valamelyik fórumon? Ez olyan jó kis csapat lett, szívesen beszélgetnék Veletek!

:)

2009. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Utólsónak üzenem, hogy a férejm már annyira élvezkedik, mert azt mondta csinál nekünk egy IRC csatit és ott aztán tudunk dumálni. Akarjátok? Üdv: Timi
2009. jún. 1. 20:12
 39/56 anonim ***** válasza:
Én mostanában a Nöiportálon vagyok,mert be van nevezve a drágám a szépségversenyre. :) Ha gondoljátok nyitok ott egy fórumot. :)
2009. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Lányok, végre sikerült:)

Megnéznétek?

:)

[link]

2009. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!