Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok a véleményeteket a...

Megírnátok a véleményeteket a videomról?

Figyelt kérdés

Tudom már biztosan uncsi, de én is csináltam egy videot a kislányunkról és nagyon szeretném ha megírnátok a véleményeteket, mert mindíg olyan sok jó tanácsot írtok nekem :) Jó e a zene, nem e túl gyors a képváltás stb... Előre is köszönöm annak aki időt szánt rám.


http://www.youtube.com/watch?v=mKC9CLX_O6E


2009. jún. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Hááát mit is mondjak???Nem talalok szavakat annyira jok a videok.Mindenik nagyon nagyon tetszik,gyönyörüek a gyerekek,jok a zenek egyszoval SZUPER!!!Nagyon sok boldogságot,egeszseget kivánok minden Anyukanak és a gyerekeiknek.
2009. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édesek a babák,nagyon szépek és Ti meg nagyon ügyesek vagytok,irígykedem,én sajnos nem tudok ilyesmit csinálni,ahhoz újra kellene születnem.

De tudjátok azon gondolkodtam,milyen jó ilyen kérdés-válaszokat olvasni,ahol nem szólnak be egymásnak az anyukák,és örülnek a másik boldogságának,sikerének,babájának!

Mindenkinek boldog babázást!

2009. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

Timcsi!

mikor megláttam, h Hanna az, fel akartam kelteni Bendzsót:)))

na most féltékeny is lettem....Bendzsó ki is esett a pikszisből Hannánál????:))))

jajjjj!!!! csak azt ne:)))

este írok, puszi!!!

a videó klassz, szupi. ügyi vagy


Zita

2009. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok, aki kérdezett.Kész a videó, de hogyan töltöm fel? A youtube nem is enged feltölteni, a videa meg vagy 20 percet dolgozik rajta, és aztán 0 bájtosra írja ki:(
2009. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
El tudná küldeni nekem valaki a " Kisember" című számot? MP3-ban? csibe31@gmail.com
2009. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem enged feltölteni a YouTube? Hogy csináltad?


A Kisember-nek ki az előadója?

2009. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező. Zitám ne féltékenykedjetek, mert nincs rá okotok! Imádunk benneteket, és várom soraidat. Puszi.
2009. jún. 1. 19:31
 28/56 A kérdező kommentje:

Aki a számot kérte, annak átküldte már valaki? Mert ha nem akkor én átküldöm. Az előadó pedig Charlie.


Aki nem tudta feltölteni a youtube-ra annak üzeni a férjem, hogy lehet, hogy a tűzfal, vagy a router nem engedi, vagy ennyire lassú a feltöltés. Írjatok. Üdv. Timi

2009. jún. 1. 19:33
 29/56 anonim ***** válasza:

Bendzsóm felkelt, megnézte, 4 percig nem vett levegőt:))))) tátva maradt a szája rendesen... akkor megnyugodtam, h Hannának nincs új lovagja:)))))

puszi

2009. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Innen le tudod tölteni: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!