Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok ezért?

Rossz anya vagyok ezért?

Figyelt kérdés
Én nem akarom, csak 1-1,5 éves koráig szoptatni a gyerekem, ezt tartom ideális időnek. Rossz anya vagyok e-miatt?
2011. nov. 25. 14:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%

A szoptatás addig jó,míg mindkét félnek jó!!!

Én 7 hónapos korában éreztem ,azt hogy nekem elég volt...és nem érzem rossz anyának magam.

2011. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy. Hagyd a sok okoskodót, azt az energiát, amit rájuk fordítasz, a kisbabádtól veszed el.
2011. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem, de most lehet, hogy jön majd egy-egy "szopista" (vagy, hogy is nevezik magukat?), aki majd burkoltan megírja, hogy de, az vagy.


Nekik nyugodtan tojj a fejükre. Úgyis magánügy.


Szoptatás pedig annál fontosabb, minél közelebb vagyunk a szüléshez. Egy másfél éves gyereknél már sokkal kevesebb jelentőséggel bír, mint egy pár naposnál. Úgyhogy ne legyen lelkiismeret furdalásod

2011. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Ne legyen emiatt rossz érzésed. Én se vagyok rossz anya, mert császárral szültem mindkettőt, mert ettől is rosszul kéne éreznem magam egyesek szerint. Még ha én akartam volna így (de nem így volt), akkor se bánnám. Azértse!

Sőt, a barátnőm is kitűnő anya, pedig csak 2 hétig szoptatott. Mert neki így felelt meg. Abban az élethelyzetben így kellett tennie.

Manapság már kezdem azt hinni, csak az a jó anya egyesek szerint, aki mindenáron(!) természetes úton szüli meg sok gyermekét, és mindet 3 évig szoptatja éjjel-nappal. Ez mind nagyon szép, de magánügy, és meg kéne érteni, hogy nem vagyunk egyformák.:)

2011. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
45%

Ez butaság! Nem ettől lesz valaki rossz anya.

Sőt, több ilyen gondolkodású ember kéne szerintem. Én inkább azokat nem értem, akiknek a gyereke még 3évesen is csüng a cicin. Nem azért mert éhes, nem azért mert szomjas, hanem mert a gyerek "csak akkor van csendben". Barátnőm 1,5éves kisfia még napi(éjjel is 2-4x!) 8-10x mászik az anyjára. Megszokásból. Mert 1-2percnél többet sose szívja. Cumipótlónak használja.

És 6hónapos kor után az anyatej már nem véd semmitől, 1éves kortól meg nyugodtan ihat bolti tejet is.

2011. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

Látom az érintettek (érintett) olvasta, 52%ból ítélve.

Bocs, lehet, hogy nyers. Ma épp odamondós napom van. (Nem a szokásos szépen megmagyarázós, gondolatait kifejtős)

2011. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%
Ja, már 70. Érthetőbben: 3. voltam
2011. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, és is megkaptam a magamét, a Nagy Magyar Anyák nevében :) Semmi baj, anyuka, már vártam :)
2011. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%

1.vagyok,mi rosszat írtam,amiért le lettem pontozva?

Komolyan mondom vicc ez az oldal mostanában...:(

2011. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én nem pontoztam le senkit, sőt, ment a zöld kezecske mindenkinek. Szerintem 1-2 "szopista" aki olvasta, az pontozott!
2011. nov. 25. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!