Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is kiborít a babája?

Mást is kiborít a babája?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy minden napom abból áll, hogy próbálom megszűntetni a vinnyogást. De ha ez sikerül is akkor max 10 perc múlva már megint nem jó valami és kezdődik előről az egész. Már ott tartok, hogy számolom vissza az időt, hogy mennyi van még alvásig. De közben meg haragszom magamra amiért így érzek hiszen más 2-3 vagy akár több gyerekkel is megbírkózik én meg ezzel az egy picúrral sem boldogulok. :(

Néha már csak ülök a baba mellet és bőgünk mindketten... A szopizás is kiborít mert folyton kiköpi a mellem, elfordul, csapkod, aztán meg rögtön sír, hogy adjam vissza.

Az éjszakát átalussza tehát a fáradtságra nem foghatom az érzéseimet. Viszont a nappalok egyre nehezebbek. Ja és 3 hónapos kisfiú...

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen szar anya?

Mit tehetnék? A sétálás nem megoldás mert max 20 percet alszik babakocsiban utána meg csak vinnyog. Hordozni sem tudom mert 2 porckorongsérvem is van. Hasa nem fáj, foga nem jön...


2011. nov. 20. 16:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Köszönjük:-)
2011. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Ú,Kedves 12:38-as válaszoló.

Engem nagyon meghatottak a soraid.

Szerintem egy kisgyerekkel senkinek se könnyű.Ők igénylik,hogy minden nap mosolyogj rájuk,mindig játssz velük,még akkor is ha nincs kedved se mosolyogni,se játszani és aki azt mondja,hogy neki minden tökéletesen működik,az hazudik.

Nekem 16 hónapos a kisfiam és az életemet adnám érte,annyira imádom,de azt sem tagadom,hogy ha rossz passzban vagyok 1 perc alatt ki tud borítani és van,hogy igen rákiabálok,amit utána mindig megbánok,de szerintem kell,hogy tudja a hangszínek és hangsúlyok közti különbséget.Kell a visszajelzés és a kiabálás is az,még ha nem is célravezető.A szülők nagy része így könnyen levezeti a feszültséget és inkább így,minthogy megütsd.A gyerekek,kisbabák sírással,hisztivel vezetik le mérgüket,erre nekik is szükségük van.Aki képes arra,hogy szavakkal,hangos szó nélkül neveli a gyerekét,azelőtt le a kalappal,de szerintem is nagyon nehéz,főleg az olyan picikkel,akiknek még hiába beszélsz,hiszen nem tudják,mit szeretnél.Szóval senkinek se könnyű.

2011. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Làtom milyen régi a förum,de szeretném megköszönni az ìràsokat! Sokkal jobban érzem magam hogy nem csak én kűzdök nap mint nap ezekkel a gondokkal! Erőt adtatok hogy egy hosszú êjszaka utàn kibìrjam a méghosszabb nappalt! Köszönöm Nektek és kitartàst minden hisztis gyerkőccel rendelkező anyukànak!Egy 6 hós gyönyörű de visìtò làny anyukâja!
2016. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Regi iras,en most vagyok ebben a helyzetben. Kiborit a kisfiam,allandoan uvolt,mindig van valami baja. Minden megteszunk hogy ne sirjon,de megsem...4hetes meh,nagyon pici,de hasfajos.Az mar alap hogy a fel napot atuvolti,de van amikor egesz nap.Mit neki pocak torna,espumisan,infacol,biogaia,szelcso!!!Semmiii hatasa.Rettegek tole h ez nem fog valtozni kesobb sem.Egy percem nincs mellette...Van h du-n 5kor jutok el enni...fogatmosni.Borzaszto ez a tehetetlenseg :((((( nem erre szamit egy kezdo anya :((( szeretem ot,imadjuk.deneha a falat kaparom tole
2016. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!