Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is kiborít a babája?

Mást is kiborít a babája?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy minden napom abból áll, hogy próbálom megszűntetni a vinnyogást. De ha ez sikerül is akkor max 10 perc múlva már megint nem jó valami és kezdődik előről az egész. Már ott tartok, hogy számolom vissza az időt, hogy mennyi van még alvásig. De közben meg haragszom magamra amiért így érzek hiszen más 2-3 vagy akár több gyerekkel is megbírkózik én meg ezzel az egy picúrral sem boldogulok. :(

Néha már csak ülök a baba mellet és bőgünk mindketten... A szopizás is kiborít mert folyton kiköpi a mellem, elfordul, csapkod, aztán meg rögtön sír, hogy adjam vissza.

Az éjszakát átalussza tehát a fáradtságra nem foghatom az érzéseimet. Viszont a nappalok egyre nehezebbek. Ja és 3 hónapos kisfiú...

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen szar anya?

Mit tehetnék? A sétálás nem megoldás mert max 20 percet alszik babakocsiban utána meg csak vinnyog. Hordozni sem tudom mert 2 porckorongsérvem is van. Hasa nem fáj, foga nem jön...


2011. nov. 20. 16:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
31%

Szuper anyu!

Eltévedtééél!!!Ez nem a te helyed!

2011. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
29%
:-))))
2011. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 töröklany ***** válasza:
40%
na hat en is közetek tartozomazt hittem de jo terhes lettem inentöl csupa szep lesz minden napom na sz@rt a szüles maga volt a pokol23 ora vajjudas utan vilagra hoztam az en kis lila gyürött nyalkas fiamat na jo nem tulzok fürdetes utan mar emberi alakja lett szüles utan 2 ora mulva hoztak a babat azota egy kerek negyed orat nincs el nelkülema korhazbol ugy mentem haza mint a mumia mert 5 percre nem hallgatott el es a kedves növerkek nem segitetttek azt mondtak a te gyereked vigasztald meg mi lesz veled ha hazamesz?ez tart 2 hanapja mostmar alszik ejszaka 3-4 orat de többet nem ha anya nincs ott akkor semmit nem alszik ! kivancsi vagyok meddig fog tartani!
2011. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
49%
Na szavam sincs, nekem ezeddig egész jól elvolt. Most lassan viszem fürdetni:-)
2011. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
66%
Igen, csak a kérdés nem úgy szólt, hogy ki hogyan kezeli a helyzetet, vagy hogy a helyzet borítja-e ki, hanem hogy a BABA borítja-e ki a szülőt...
2011. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Ma valami front lehet, akárki akármit mond, mert az én 1,5 évesem is elég elviselhetetlen volt, pedig ő alapjáraton nagyon édes. De ma... Nem túlzok, a sétát és az alvást kivéve egész álló nap visított. Gratulálok annak, akit ez nem borít ki, én nem vagyok ilyen kötélidegzettel megáldva, engem idegesít a fejhangon ordítás.

Egyébként most aranyosan elvan, úgy tűnik, lenyugodott.

Nyugi, szerintem holnap mindenkinek könnyebb lesz. :D

2011. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem borít ki a babám :) biztos le leszek szuperanyuzva. Én örülök, hogy él és létezik, ha néha napján egy hónapban 2x-3x nyűgös, belegondolok abba milyen lenne, ha nem lenne velünk. A rosszabb percekben próbáljátok ki! Amúgy azon érdemes lenne elgondolkodni, hogy a gyerekek érzik, hogy ki vagytok tőlük akadva, talán ezért sem tudnak megnyugodni. Két hónaposan volt egy kiakadásom egy éjjel, sírni kezdtem, hogy nem alszik vissza, mivel ő sírt én is sírtam, erre fel ő még jobban elkezdett sírni, mivel érezte feszült vagyok. Ördögi kör... Apa felkelt és közölte adjam a kezébe a babócát, és aludjak. Ahogy átvette két pillanat alatt elaludt. Érezte a nyugalmat. Amíg valaki nem nyugodt, türelmes, addig csodát ne várjon!
2011. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
62%

1 hónapban 2x 3x nyűgös. Itt a kulcsszó. Mi arról beszélünk, hogy MINDIG, MINDEN NAP nyűgös, sír, nyivákol.


Akit pedig NEM birít ki a babája, az mi a tökömért jön ide és adja elő a bezzeg anyukát??

Nem érdekel, hogy pirikét meg gizikét nem borítja ki, MINKET ki borít, és ezt el is mondjuk, jó esetben röhögünk magunkon, és erőt merítünk abból, hogy a másik gyereke sem különb, sőt megnyugszunk, hogy nem csak mi vagyunk szar tetű anyák akiknek gyerek sem kellett volna, mert vannak rajtunk kivül más emberek is akik ugyilyen problémával küszködnek. Lehet, hogy csak ma, az is lehet, hogy csak holnap vagy 1 héten át, de nem vagyunk egyedül.

És ne tessék megsértődni, de kedves anyukák akiket nem idegesít a babája, TI abszolut rossz helyen jártok, nem ide kellene irogatni.

2011. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
29%
Tele lett helyesírási hibával, mert sietek:-)
2011. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tényleg veletek van a baj... :) Attól függ ki mit tekint hisztinek, de ezt már nem ragozom. Én nem tudnék így nyilatkozni a babánkról, talán ezt érzi, és ezért mosolygósabb, kiegyensúlyozottabb... Mindenesetre aki egy pár hónapos babától ki tud borulni, annak jobb arra gondolni, hogy mennyi minden lesz még hátra. Fogzás, szeparációs szorongás, stb...
2011. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!