Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is kiborít a babája?

Mást is kiborít a babája?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy minden napom abból áll, hogy próbálom megszűntetni a vinnyogást. De ha ez sikerül is akkor max 10 perc múlva már megint nem jó valami és kezdődik előről az egész. Már ott tartok, hogy számolom vissza az időt, hogy mennyi van még alvásig. De közben meg haragszom magamra amiért így érzek hiszen más 2-3 vagy akár több gyerekkel is megbírkózik én meg ezzel az egy picúrral sem boldogulok. :(

Néha már csak ülök a baba mellet és bőgünk mindketten... A szopizás is kiborít mert folyton kiköpi a mellem, elfordul, csapkod, aztán meg rögtön sír, hogy adjam vissza.

Az éjszakát átalussza tehát a fáradtságra nem foghatom az érzéseimet. Viszont a nappalok egyre nehezebbek. Ja és 3 hónapos kisfiú...

Más is van így vagy csak én vagyok ilyen szar anya?

Mit tehetnék? A sétálás nem megoldás mert max 20 percet alszik babakocsiban utána meg csak vinnyog. Hordozni sem tudom mert 2 porckorongsérvem is van. Hasa nem fáj, foga nem jön...


2011. nov. 20. 16:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
29%
*higyje nem jó, helyette higgye
2011. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
64%

Üdv a klubban!

Ma semmi sem jó, pedig ma ketten is vagyunk, mint kiszolgáló személyzet. Ha ölben van, menne, ha megy, vegyem fel, ha felveszem, tegyem le és nyavalyog, sipákol, sikít!!!! Mondtam is apának, hogy építek hátra egy malacólat, mert ilyen hangokat ők adnak ki. Komolyan, az egész nap egy merő nyafogás. Szerintem a szomszédok már azt hiszik, bántjuk a gyereket.

Kész vagyok, már csak aludni szeretnék, de még hátra van egy nagy harc, a fürdés utáni felöltözés. Füldugót kérek karácsonyra.

2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
29%
:-DDDDDDDDDD
2011. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
29%
Akik esetleg nem tudnak azonosulni a 17:47-es hozzászólásommal azok kedvéért ide is leírom, én nem általánosságban írtam ezt, én így látom, és kész. Én így éltem meg, nyilván van aki nem, nem vagyunk egyformák.
2011. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Ú csajok! Remélem nem haragszotok meg de már attól jobban érzem magam, hogy nem csak együdül engem szivat a gyerekem! :) Néha én is "Kics Malacom"-nak hívom a kisfiamat mert olyan hangokat ad ki.

Nekem sajnos semmilyen segítségem nincs,

de akkor megpróbálok nem megbolondulni még néhány hónapig...

2011. nov. 20. 18:08
 16/44 anonim ***** válasza:
12%
Jézusom! Minek nektek gyerek, ha ennyire utáljátok? Ez tökre gáz. Szerintem Sz@r anyák vagytok! Én sem vagyok szuper anyu, de egy pillanatig sem fordul meg a fejemben, hogy idegesít a gyerek, vagy, hogy vinnyog... El kéne gondolkoznotok!
2011. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
56%

18:12-es, nem, nem fogunk elgondolkozni. És tudod mit harapd le a nyelved, vagy a kezed amiért ezt ide merted írni.

Van erre egy jó közmondás: "Sose szólj bele olyanba, amit te nem éltél még át!" Ehhez tartsd magad.

2011. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
73%
Írta valamelyikünk, hogy utálja a gyermekét?:-)
2011. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem a gyereküket utáljak, hanem a helyzetet, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, hogy megnyugodjon. Velem is volt már ilyen párszor,és nem tartom ez miatt rossz anyának magam.
2011. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
32%
Akkor is qrvára gáz, amiket itt írogattok. Mellesleg nekem is van gyerekem... Nekem sem egyszerű, de nem írok ilyeneket róla, meg nem is gondolok, mint ti. Szegény gyerekek...
2011. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!