Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jut időtök 2 hónapos...

Mire jut időtök 2 hónapos gyermeketek mellett?

Figyelt kérdés

Valamit bizonyára rosszul csinálok, mert én úgy érzem, s a férjem is jelezte már, hogy semmire nem jut időm, csak a gyerekre. Szerinte túl sok időt töltök vele. Tény és való, az egész napom belőle áll.

Reggel 6 körül kel, este 8-ig leköt. Cici, pelus csere, pocak csikarás dajkálás, altatás, eszek, öltözés, ágycsinálás, séta a kicsivel, tisztálkodás, mosás-felmosás. kb ennyi fér bele egy napba, s sajnos nem tudok mellette pihizni, pedig a tejcsihez úgy tudom az is kellene. Alvása napközben kb. összesen 3 óra. Ez nem kevés? éjszaka jó baba, eszik, alszik.


2011. aug. 18. 20:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Látom a memóriád is annyit ér mint te....na viszlát.Ilyen be gyepesedett nem normálisokkal én nem foglalkozok.Ha esetleg 10-15 év múlva meg kérdeznéd, hogy hol rontottad el?!Gondolj rám, és erre a kérdésre...
2011. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Egy szimpla bocsanat keres is megtette volna, de ugy tunik, az a bajod, hogy csunyan beegtel, raadasul a gyogyszered is elgurult, "aranyom". :DDDDDD Akinek eredetileg nekirontottal, mar reg lelepett errol a temarol, te jol osszekevertel vele es gondolkodas nelkul engem is elkezdtel szapulni. Te egy edesanya vagy es ilyen mocskos a szad? Gratulalok. Az agresszio a buta emberek fegyvere, csak az a baj, hogy szanalmas es nevetseges. Na rolad ennyit.


Latod, kedves Kerdezo, ot is ugy neveltek, amilyen tanacsokat itt osztogatott es csak agressziv lett tole, nem onallo. Dedelgesd nyugodtan a babadat, vedd fel, ahanyszor jonak latod, es felnott korara kiegyensulyozott ember lesz.

2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Jó kis csevej kerekedett ki az egészből. De ha hiszitek ha nem, megérte. Ugyanis tegnap azzal kezdtem a napot, hogy vettem egy játszó szőnyeget, s remekül elven egyedül. Sokkal többet alszik, nem sír, csak ha tényleg szüksége van valamire, vagy rám :) Remélem ez így is marad továbbra is, bár még csak 2 napja megy ez a dolog.


Köszönök mindent

S ne feledjétek, mindenkinek más válik be, s mindenki ettől függetlenül, igyekszik a legjobb anya lenni

2011. aug. 20. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!