Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babák anyukái,...

Pár hónapos babák anyukái, nektek van olyan hobbitok, szenvedélyetek, amiről a gyermeketek megérkezése után sem mondotok le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én kislányom 15 hetes és 4 hetes kora óta újra sportolok. Minden nap lopok 1 órát, amikor elmegyek futni vagy biciklizni. Engem ez tölt fel, ez kapcsol ki. Kíváncsi vagyok, h ti mit tartottatok meg magatoknak a baba érkezése után?
2011. szept. 9. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most új a házunk, azt rendezgetem, amikor van pár percem és mindig de mindig megnézem a Barátok köztöt :-))) A másik hobbim a főzés, imádok, de azt tudok a kisfiammal is, hála istennek adok neki egy krumplit és egy hagymát és fél órára el is van velük, most egy éves :-)))))
2011. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sosem sportoltam, viszont imádok netezni és blogot is írok (a kislányomról elsősorban). Szeretnék beiratkozni egy rajztanfolyamra ha picit idősebb lesz (most 4 hós).

Szerintem is fontos, hogy maradjon szabadideje is az anyukának.

2011. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A külsőmmel szívesen foglalkozom, ugyanis nem akarok beleesni az egyik leggyakoribb anyuka-hibába, hogy szülés utántól nem figyelek az alakomra, sem a ruháimra, tüsire vágatom a hajamat (itt most kivétel akik azért vágatnak mert ez tetszik meg nekik fazonban, az teljesen rendben van, nekem csak az elkényelmesedés miatti nyíratás nem jöhetne szóba) és többé nem festem, magamat sem, és mindig sportcipő van rajtam hátizsákkal.

Ha van pár órám itthon és házimunka sincs, körmöt lakkozom, becsavarom a hajamat, megnézem milyen ruháimat kell pótolnom, lecserélnem.


Netezés, de nem csak a baba-mama blogok, hanem mindenféle, mindennap megnézem a mailjeimet mert elég sok kollégával és baráttal tartom a napi kapcsolatot mailben.


Ha rámjön a süthetnék, csak derült égből összedobok egy tortát, az mindig felvidít ha ki vagyok merülve :)


Nem akarok abba a hibába esni hogy a gyerek születésétől totál anyuka-üzemmódban legyek, aki csak játszósruhában van (még a kimenője is játszós, csak az szebb játszós), meg csak babával kapcsolatos dolgokat nézeget meg babáról beszél. Kell, hogy nő is maradjak a külsőmet illetően, és agyilag is képben legyen, ezért tanulok is itthon, most hogy lediplomáztam, nyelvvizsgára készülök.

2011. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a gyakorkérdések.hu :))))

Viccet félre téve, szeretem a netet, van egy baráti társaság, akikkel itt dumálunk, és ez azóta is megvan. Amíg alszik, addig én tudok beszélgetni. Nagyjából egész nap megy a gép.

2011. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!