Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi jobban. Kevesebbet sír, többet alszik, főleg délelőtt, délután már nyűgösebb, sajnos az időjárás miatt kise tudom akkor vinni. Remélem mostmár mindig jobb lesz,bár hason még mindig nem marad megg semennyit, ezen izgulok még, bár az oldalára már fordul. Megkaptátok már a 3 hónapos oltást? Nost is jól viselte? Jobban vagytok?
2009. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Igen megkapta,jól viselte,most nem ütötte ki,mint a múltkor!Örülök,hogy jobban vagytok,egyre jobb lesz meglátod!Nekük a nappalok nagyon jók,már magában is eljátszik 15-20percet is,bár keveset alszik,de nem bánom!Hát az éjjelek még mindig nem az igaziak,sokszor ébred,nem tudom az okát sajnos,hogy miért,a védőnő azt mondta,majd ha szilárdat eszik!Nem akarom,hogy átaludjsa,de legalább csak enni kellne fel...
2009. márc. 19. 16:44
 63/66 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta leírtam, hogy minden ok, azóta minden megint visszatért a régi kerékvágásba. Megint nagyon sokat sír, leszakad a derekam annyit hordozom. Igaz az utóbbi napokban nem vittem ki, mert nagyon rossz idő volt, lehet ez a baj. Elmúlt 3 hónapos, és inkább rosszabb lett. Kedden megyünk oltásra remélem minden ok lesz. Mindegy, mindig arra gondolok, örökké csak nem fog sírni, nem láttam még olyan gyereket aki mindig csak sír.:-)
2009. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Sajnálom!Nálunk se rózsás a helyzet,éjjel 25ször kelünk fel hozzá,már élő zombi vagyok!Szívesen megnéznélek titeket esetleg iwiwen,és tarthatnánk ott a kapcsolatot,ha van kedved?,hogy ne itt beszéljük meg a dolgokat!Csak azt kéne kitalálni,hogy hogy,mert gondolom nem szívesen teregeted ki a neved stb...
2009. márc. 22. 17:18
 65/66 anonim ***** válasza:
Az jó lenne. Hogy kell privát üzenetet küldeni? Valakinek már küldtem, de most nem jövök rá.
2009. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,hogy lehessen küldeni Nekem e-mailt!A kérdésnél van,hogy privát üzenet küldése.......!
2009. márc. 24. 07:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!