Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Oldalt fekszik, hason nem marad meg.Infacolt kap,néha fáj a hasa, akkor kap Papaverin nyugtatót, görcsoldót, a doki írta fel. Már voltunk hasi uh-on, ügyeletet is ki kellett hívni annyira sírt, de azt mondták vannak ilyen gyerekek. De olyan félelmetes ahogy sír, és nem vesz levegőt, és sehogyse lehet megnyugtatni.
2009. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanez,mi 3 napig voltunk kórházba is, volt uh is...Meg itthon is volt kint már a doki is párszor!
2009. febr. 9. 18:20
 13/66 anonim ***** válasza:
Hát akkor egy a sorsunk!:-)Talán majd idővel jobb lesz, nyugodtabbak lesznek!Ti merre laktok? Nem muszáj válaszolni ha nem akarsz.:-)
2009. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza környékén!Ti?
2009. febr. 10. 13:26
 15/66 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég messze sajna, Szombathelyen.Ma hogy van a gyerkőcöd?
2009. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Az éjjel nagyon rossz volt,fájt a hasa!Alig aludtunk ma is..!Délelőtt aludt rajtam 1 órát!Mentünk 2 hós oltásra,üvöltött végig az úton,hiába vettem ki,akkor is!Délután aludt a kiságyában 1.5 órát,szerintem a fél kúp miatt,a védőnő mondta,hogy be ne lázasodjon!Nyűgös ma is,nem csoda ha sose tud egy jót aludni szegény!Úgy utálom ezt a hasfájást,kitalálhatnának végre valamit rá igazán!Nálunk semmi se hat!
2009. febr. 10. 17:13
 17/66 A kérdező kommentje:
Te babád?
2009. febr. 10. 17:16
 18/66 anonim ***** válasza:

A doki nem írt fel folyadékot, amit a gyógyszertárban kell kikeverni? Az görcsoldó, nyugtató, nálunk az szokott segíteni.Ma aludt a babakocsiban 2 órát, ilyen kb.5 hete nem volt, hogy ennyit aludt. Most az anyu fogja, sír, mert már nagyon fáradt. Nálunk éjjel legalább alszik.

Mit mondtak miért sír ennyit? Nekünk azt mondták vannak ilyen gyerekek, akik sokat sírnak, de elkeserítő nagyon.Olyan rossz, hogy bárki kérdezi hogy van mindig csak panaszkodom, de már előre félek minden naptól, hogy ma mi lesz?

2009. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Nem írt fel!A papaverinesre gondolsz?Szerintem olyan nincs,hogy vannak olyan babák akit sokat sírnak,bár az lehet,hogy néhányuk lassabban szokja meg a külvilágot!Én is elég aggódós természetű vagyok(pánikbeteg sajnos,de most ezen a téren jól vagyok kop-kop-kop)!Nekem azt mondta a doki azért sír ennyit mert hasfájós,meg lehet idegesebb természetű baba!Most alszik szegény,kiütötte az oltás úgy látszik rendesen!
2009. febr. 10. 18:26
 20/66 A kérdező kommentje:
Az a görcsoldó használ?Hogy kell adagolni?Hogy kel tárolni?
2009. febr. 10. 18:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!