Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Szia!Nem sokat változott a helyzet!Sajnos a tejem is kezd elapadni,most próbálgatok mindent,de szerintem itt csak a pihi segíteni,az pedig nemnagyon van,most ez is probléma még!Férjem este fél kilenckor ér haza egy héten 3szor,mert edzése van!Anyukám is dolgozik,így nincs sok segítség!Hát nem könnyű!Ti milyen tápszert használtok?Hogy vagytok?Nekem még az éjjelel is gond van!Fél9-től 1-ig alszik,majd 3-ig,onnantól csak küszködik,mint nappal!Alig élek már...
2009. febr. 17. 11:57
 32/66 anonim ***** válasza:

Hát én nem panaszkodom most. Éjjel szépen aludt, napközben inkább bóbiskol, ha leteszem rögtön felébred. Sírdogált, volt, hogy nagyon is, de nem olyan sokat.Szerintem ez az idő elnyomta. Remélem mindig könnyebb lesz, de biztos lesznek még rossz napok. Nemsokára kapja az első oltást, félek tőle mi lesz, nemtom adjak-e Neki kúpot. Remélem jól fogja viselni, és nem lesz nagyon nyűgös.

Mi Beba HA Start aktívot használunk én megvagyok vele elégedve.

Iszol szoptatós teát? Nem lehet, hogy amiatt fáj a hasa?

Nem tudsz járni baba masszázsra? Állítólag az is nyugtatja a babákat. Mi majd pár hét múlva elmegyünk szerintem.

Ja, az én férjem is éppen edzésen van, ő 22,30h körül ér haza 2x egy héten, hétvégén pedig szintén edzés, és éjjel is dolgozik pénteken, szombaton, szóval nem könnyű.

Ha az anyu nem lenne tuti megőrültem volna.

eddid nem is adtál tápot?

2009. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
sziasztok! van egy ismerösöm és neki 6 hónapos a babája de mindig görcsöl a hasa majd meg örülnek nincs mit tenni neki se sokszor ordít a kicsike.:(
2009. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy jobbak a napjaitok!Nem iszoma teát,rájöttem,hogy fáj tőle a pocija!Szerintem ez az activator használt!Szeretnék menni babamasszázsra,csak az az igazság,hogy nem merek még elindúlni vele,főleg egyedül,kocsival!Majd később,esetleg babaúszásra,mert úgy vettem észre a vizet szereti nagyon!Mostmár egyre könnyebb elaltatnom,csak a lerakás problémás,néha sikerül,néha nem!Kitartok,csak a tejem ne bánja!A hátam már fáj nagyon,de őt csak ringatással lehet elaltatni!Milyen edzésre jár a férjed?Éjjel kel a babád?Tápszert kapott már vagy 2 szer(nestle beba ha),csak kihányta,úgyhogy tartok ettől is!Hála eddig még volt tejem,remélem visszajön,mert most küszködünk,de volt már ilyen nem egyszer!
2009. febr. 18. 12:14
 35/66 A kérdező kommentje:
Az oltás után Nekem feltűnően sokat aludt,de azt írtam itt is!Nekem a védőnőm azt mondta,hogy adjak Neki fél kúpot,nem tudom Nálatok hogy van,majd kérdezd meg,de szerintem baja nem lesz tőle!
2009. febr. 18. 12:19
 36/66 anonim ***** válasza:

Hát a mai nap annyira nem jó. Itt nagyon fúj a szél, lehet az zavarja. Kitettem az erkélyre, amíg elaludt, most betoltam a szobába, de mindig felsír ha kiesik a cumi.Ma még nem aludt, elég sokat sírt. Éjjel 3,30 körül ébredt, de cumival visszaaludt még fél órát,5 körül letettem, és 7,30-ig aludt.

2 napja nekem is ringatással alszik el, az én hátam, derekam is kivan, mert ha leülök rögtön sír, csak állva jó Neki. Lehet beruházok egy hintaszékre, hátha abban jól érezné magát. Kaptam kölcsön kipróbálásra hordozókendőt de nem nagyon jött be.

Bocs ha valamit többször írok, de nincs erőm visszaolvasni.

A férjem Ausztriába focizik, oda jár ki egy héten 4x amíg alapozás van, aztán majd 3x. A Te férjed mit sportol?

Az aloe activátor csak hasfájásra jó, vagy másra is lehet használni?

2009. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

Szia!

Az activator elvileg jó még fogzásra,alvásra(amit kétlek),nyugtatásra!Nekem is focizik a férjem,szerencsére itt már vége az alapozásnak!Nekem van relax székem,de nem jó Neki ha abba himbálódzok,csak ha állok és úgy ringatom!Pedig ezt nem akartam,hogy így aludjon el,de már ennek is örülök,csak lehetne lerakni...

Hogy hívják a babád?

2009. febr. 18. 16:44
 38/66 anonim ***** válasza:

20 perc kivételvel eddig fogtam. Most kitettem az erkélyre. Egyszerűen lehetetlen mellette bármilyen házimunka,még enni se tudok.Ha lerakom sír, ha nem veszem fel rögtön akkor úgy behergeli magát, hogy meg se tudom vígasztalni.Te, hogy oldod meg? El nem tudom képzelni miért nem marad meg a kiságyban.

Ja, Simonnak hívják.

2009. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
A házimunka marad hétvégére,ha a férjem épp itthon van,akkor segít anyukám!Hétközben csak mosás,mosogatás!Ja,meg porzívózás,arra ha nagyon sír is elhallgat,erre orszívás közben jöttem rá,azt valahogy szereti!Enni Nekem sincs nagyon időm,ha valaki itthon van akkor,vagy nagyon gyorsan eszek,és közbe bohóckodok neki,ha nem sír!Most a homeopatia.info.hu-n nézelődök,hogy mi lehet a megoldás!Tettem is fel szakértőnek kérdést,hátha mond valami okosat!
2009. febr. 20. 08:05
 40/66 A kérdező kommentje:
Ja,netezni akkor jut időm amikor szoptatok,mert cicin elvan egy darabig!:o)
2009. febr. 20. 08:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!