Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Bakker, teljesen kivagyok merülve. Egész nap csak bőgnék. Már mindenkivel összevesztem. A gyerek is egész nap csak bőg, nem alszik semmit. Letörik a derekam a vállam, a kezem.Mi lesz ha nem lesz jobb? Ma először egyedül fürdetem, már előre félek.1 körül kiteszem az erkélyre, remélem ott alszik.

Nálunk is a porszívóra nyugszik meg, de arra se mindig, este pedig a lámpát bámulja mindig. De egyik percről a másikra úgy elkezd üvölteni, hogy levegőt sem vesz. nagíon ijesztő ilyenkor.

Ti? Válaszolta a kérdésedre?

2009. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Jobb lesz,olyan nincs,hogy nem!Még nem válaszoltak,ha fognak,majd megírom,ha érdekel!Én is tudod hányszor vesztem össze mindenkivel,majd elfelejtitek!Én is sokat sírok,meg bénának érzem Magam,mert nem tudok segíteni a fiamon,de nyugodtnak kell maradni,mert azt is átveszik!Mi 3 hetesen még korházba is votunk megfigyelésen,hasi uh-ot is csináltak,de rendben volt mindene!Azt mondták,hogy ennyira hasfájós,de szerintem nem minden esetben ezért sír!Egyszerűen NEM tudnak elaludni szerintem,és már annyira fáradtak,hogy ordítanak!Én is féltem a fürdetéstől,majd belejössz!A mai nap tűrhető volt,a tegnapi kevésbé,azéjjelről nem is beszélve!Én se tudok mit kitalálni,fáj mindenem(főleg a jobb lapockámnál)!Azt mondják 3 hós korukra majd sokat változnak!Remélem!
2009. febr. 20. 17:31
 43/66 A kérdező kommentje:
Egyébként állítom az enyémet már a foga is bántja,mert állandóan az öklét rágja és nyáladzik,meg kaja után tovább csüng a cicin,és szinte harapdálja!Majd megkérdezem a védőnőt!
2009. febr. 20. 17:40
 44/66 anonim ***** válasza:
Szia!Az a probléma,hogy nem tud elaludni. Tegnap fájt a hasa, meg kellett szélcsöveznem, kakilt, utána jobb lett. Az a sírás eljesen más, akkor visít, rángatja a lábait.Egyszerűen képtelen elaludni, csak a szabad levegőn alszik. Nemtudom, hogy tudnék segíteni Neki!
2009. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Szia!Válaszoltak!Amiket leírtam az alapján a doki azt mondta,hogy valszeg a foga,hát nem tudom....!Chamomillat javasolt!Te kipróbáltad?Szerintem Én kifogom!A mai éjjel szőrnyű volt,kivagyok én is,tejem is alig van,épp elég,de egyre rosszabb!Olyan béna vagyok...
2009. febr. 22. 07:47
 46/66 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy béna. Nem próbáltam még ki, megvárom Nektek milyen. Nekem az a jó, hogy az éjjelek elég jók, és kinn alszik, de nem tehetem mindig ki a hóba. Éjjel dolgozott a férjem,most alszik, vagyis szeintem csak próbál, már gyomoridegem van mikor kezd el ordítani a Simon. Most a tv-t nézni. Soha nem engedtem eddig Neki, de most ha 5 percig is leköti örülök,legalább addig fel tudok öltözni.

Na megyek eddig bírta.

2009. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Szia! Használt valamit a Chamomilla?
2009. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Szia!Nem használ itt semmi!Én már nem tudom mi tévő legyek!Hova vigyem,mit csináljak?Teljesen elkeseredtem,fogy az erőm!Nem alszik éjjel,1-kor ébred,utána csak sír,ha nincs ölben!Ha lerakjuk 10-30perc és ébred!Nem értem,valamit elrontok!Nálatok?
2009. febr. 26. 07:16
 49/66 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tudom mi van, az idő, vagy mi, de ezt az ordítást már lassan nem bírom elviselni. Nem értem miért ordít, lehet már csak megszokásból. Biztos, hogy elvan kényeztetve,mert ha kézben van és sétálunk vele akkor általában csöndben van, de ahogy leülünk elkezd ordítani.

Szerinten 3 hónapos kor után kipróbálunk 1 másik tápszert, amibe kevesebb a tejcukor, hátha arra érzékeny. Legalábbis a doktornő szerint, de attól meg azért félek, mert nem HA. Bár nincs különösebb tünet ami arra utalna , csak a sírás. És van valami kúp a Viburcol, vagy mi, az is homeopatiás, állítólag jobb mint a Chamomilla.

Az én fiam is állandóan a szájában nyúlkál, és folyik a nyála is, de szerintem biztos nem a foga jön.

Az anyu mindig azt mondja, majd jobb lesz idővel, de én nem így látom, inkább egyre rosszabb. Most, hogy kapta az oltást volt 1,5 nap nyugi. Annyit nem sírt, és 1 órát aludt a lakásba a babakocsiban.

Na sziasztok, megyek megnézem!

2009. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Szia!Két napja adom a kúpot,amit írtál!Semmi változás,még adom pár napig,ha nem hat abba hagyom!Tuti nem a tápszertől van nálatok,látod nálunk is ez van,pedig anyatejes!Figyeltem a babám alvás közben,szerintem pukizni se tud!
2009. márc. 1. 07:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!