Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?Kipróbáltad a kúpot?
2009. márc. 4. 09:09
 52/66 anonim ***** válasza:

Á, nem próbáltam ki, nem merem. Nektek akkor nem használt? Tegnap vettünk járókát, meg játszószönyeget, hátha abba ellessz, de ez sem jött be. Már egy rakat pénzt kidobtunk az ablakon.

Van Bükön egy gyermekorvos, homeopátiás orvos, azt gondoltam hozzá elvisszük, hátha mond valami okosat. De most, hogy ilyen borongós idő van, napközben bólogat fél órákat, és 13h-kor leviszem ha nem esik, és 2 napja 3 órát aludt a kocsiban. Csak az a baj ezután is sírós, bár talán nem annyira, de ölben van akkor is, leszakad már a derekam.

2009. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Szia!Nem használt a kúp,semmi változás!Az nagyon jó,ha alud 3 órát!Látod,meg fog oldódni minden!Mi ma is vagy 8szor keltünk éjjel,sír,nyomogatom a lábát,tornáztatom MINDIG pukizik,van hogy 3-at is!Tehát nálunk ez a helyzet,a hasfájás van még mindig!Nem értem,már múlni kéne lassan 3 hós!
2009. márc. 4. 12:26
 54/66 anonim ***** válasza:

Hát én inkább egyre jobban félek. Egész nap ölben van ha leteszem ordít, nem fog tudni így fejlődni semmit. Hason utál lenni. A fejét emelgeti, de ha soha nincs hason, hogy fogja kinyomni magát?

Mindenki szerint elrontottuk, mert ha ölben van, és mászkálunk Vele semmi baja. Nemtudom mit csináljak. Azt mondják majd, majd, de mikor majd?

2009. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Hűha,látom olyan aggódós vagy mint Én!Fog fejlődni,azon ne aggódj,max picit később kezdi,de szerintem Te se gondolod komolyan,hogy így marad!Szerintem 2-3 hét,és jobb lesz,mert már nálunk sincs annyi sírás!A játszószőnyeget is imádni fogja,majd meglátod!Nálunk annyival jobb,hogy hason alszik,így jobban fejlődik a mozgása,de ezen ne aggódj,próbálgasd letenni,de ne egyből hasra!Nem rontottátok el,ne hallgass senkire,mert ők se csinálták volna másképp,ha egy non stop üvöltő gyerekkel lettek volna!
2009. márc. 5. 07:28
 56/66 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem Nálatok mi a baj(?),mert Nálunk tuti a hasfájás!Nem lehet,hogy fáj a hasa?
2009. márc. 5. 07:32
 57/66 A kérdező kommentje:

Iszik?Kakilni tud?Pukizni?Büfizni?

Bocsi a sok kérdésért,csak próbálok gondolkozni rajta!Mi is sokáig azt hittük,hogy csak megszokásból visít,vagy mert elkapattuk,de végül csak a hasa!Az activátort kipróbálhatnád,az csak aloe vera!

2009. márc. 5. 07:34
 58/66 anonim ***** válasza:

3 napja mióta borongós idő van, elég sokat alszik, és már nem sír sokat, csak ha letesze. Szerintem nem a hasa fáj, mert akkor éjjel is fájna és a babakocsiban is. Este 20h-tól aludt, 4-kor felébredt, odaadtam Neki a cumit, és tovább aludt 7-ig, szóval szeintem nem a hasa.

Tényleg mióta megszületett csak ölben volt, mert azt hittük fáj a hasa azért sír, de kiderült, hogy még éhes volt. Szóval én sem értem. Hülyén hangzik, de ha tudnám, hogy a hasa fáj akkor ok, majd elmúlik, de így nemtom mi lesz. Muszáj lesz sírni hagynom, mert soha nem fog eljátszogatni magában.Az Activatorból mennyit adsz?

2009. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Kilónként 2 cseppet kell adni!Nagyon szépen alszik a babád éjjel,lgalább ennek örülj!:o)
2009. márc. 6. 10:30
 60/66 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok?
2009. márc. 13. 15:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!