Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Igen a papaverines.A doki azt mondta reggel, délben, 1 ml fecskendővel a szájába, este pedig, ha nagyon fáj neki akkor lehet 2 ml is. Mi ritkán használjuk, de akkor használni szokott.

Nekem most a babakocsiban van.18,30-kor fürdött eddig tologattuk, ha addig nem sír akkor 21h körül átteszem a kiságyába, remélem nem fog felébredni.

Nagyon remélem idővel jobb lesz,mert nagyon elkeserít, hogy ennyit sír. Eddig evésnél nyugton volt, de már közbenis kezd sírni ha valami nem tetszik Neki. Sajna nem tudom szoptatni, tápot kap de már 2-es cumival eszik, mert az 1-ből lassan jött, és azért is ideges lett. Annyira szeretném ha néha elnézegetne az ölemben és csak úgy tudnám fogni, sírás nélkül, de ilyenek ritkán vannak pár percre. A kiságyába le szoktuk tenni ott mosolyog, elnézeget, de akármilyen fáradt, ragadnak le a szemei el nem aludni inkább elkezd ordítani. A Chamomilla homeopátiás bogyót ki akarom próbálni, de félek tőle kicsit, hátha megzavarja, és éjjel sem fog aludni. Nemtudom mit csináljak. Hasa csak ritkán fáj, éppen ezért nem is tudom mire vélni, hogy ennyit sír. Azt mondják lehet fejletlen még az idegrendszere, majd jobb lesz.De amire az Övé jobb lesz arra az enyém tönkremegy.

2009. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Éjjel mennyit alszik? Lehet nincs sok alvásigénye,mert elég Neki az amit akkor alszik,és mé nem tud mit kezdeni magával!Szerintem próbáld ki a chamomillat,engem is érdekelni hogy működik!Ádkika jól aludt éjjel,szerintem az oltás miatt!Valamit akartam még kérdezni,de elfelejtettem!Sok sikert a mai naphoz!Van ám Neked is homeopátiás feszültségoldó!Én már párszor vettem be Hovat,mert nem tudtam sehogy se elaludni,mert annyira fáradt voltam!Mindig azon járt az eszem,hogy jaj mindjárt felkel,én meg még mindig nem alszok....
2009. febr. 11. 07:19
 23/66 A kérdező kommentje:
Mennyit eszik?Hányszor?Esetleg tápszer csere?
2009. febr. 11. 07:48
 24/66 anonim ***** válasza:

Este lekopogom alszik.Változó mikor ébred fel:2h,4h,5h;

Engem nem is az keserít el, hogy nem alszik, hanem, hogy miért sír ennyit. Látni rajta, hogy nagyon fáradt, pirosak a szemei. Ma veszünk chamomillát, remélem haszmál valamit.

Már használtunk másik tápot, utánna küldött minket a doki az ügyeletre, mert annyira sírt.Ma lehet kihívom a dokit, megkérdezem mit javasol még?

Ma de. sikeült letennem a kiságyba, de 10 perc múlva már fel is ébredt. Most csuklik éppen. Remélem du. jó idő lesz is ki tudom tenni az erkélyre, és ott elalszik.

2009. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
Javult a helyzet?Volt a doki?
2009. febr. 12. 09:30
 26/66 anonim ***** válasza:

Volt a doki, de nem mondott semmi különöset. Azt mondta 3 hón. korától próbáljunk meg 1 másik tápot, hátha tejcukorérzékeny.De az a táp nem HA sajnos. Szerintem mondjuk nem az (érzékeny), és szerintem maradunk a régi tápnál is.Vettem homeós gyógyszert, de azt sem merem kipróbálni, mert ha éjszaka se aludna akkkor megőrülnék.Ma az erkélyen aludt 1 órát, és elég nyűgös, bár lehetne rosszabb is. Nálunk szállingózik a hó, szerintem az zavarja, eddig úgy vettem észre a havazást nem nagyon szereti.

Veletek mi van?

2009. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
Borzasztó!Ma csak sír,írtam ki egy kérdést,szerintem te is válaszoltál,babakocsis válasz!Jól gondolom?Itt meg fűj a szél,lehet ennyire érzékenyek?
2009. febr. 12. 15:08
 28/66 A kérdező kommentje:
Amellkasodon alszik?Ha tudsz valami megoldást feltétlenül írj!Meg chamomilla ügyben is légyszi,ha kimered próbálni!
2009. febr. 12. 15:13
 29/66 anonim ***** válasza:
2 napja elalszik a kezemben, de ha lerakom felkel 10 perc múlva, nemtom meddig lenne el rajtam, de nem is akarom erre szoktatni. Nekem az anyu segít nagyon sokat, nélküle már megőrültem volna.Az időjárásra nagyon érzékenyek, mindent megéreznek állítólag.Most a kezemben elaludt, leraktam a babakocsiba, remélem alszik picit,különben fürdésig megőrülünk vele.
2009. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok?
2009. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!