Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is együtt alszik a babájával?

Más is együtt alszik a babájával?

Figyelt kérdés

Mármint egy ágyban??mi sajna beszokattuk de szeretjük hogy ott van ,csak tudom hogy később lesz baj az át szokatással:(

csak kíváncsi vagyok más is van-e így?!!!


2010. nov. 10. 13:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

13:55

mi is 140-es ágyon alszunk:-))))))

2010. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tegnapi második 13:31, pontosan ettől parázom. Egy az egyben, mintha kislányomat írtad volna le, mint első gyermek, egyenlőre Ő az egyetlen gyermekünk, és előre parázom, hogy mégegyszer/másodjára tuti nem leszek ilyen mázlista, mert olyan nincs, hogy kétszer is kijár a jó. Mellesleg, csak annyi nem igaz rám, hogy Én nem ítélkezem más anyákról, mert nem kisangyal a gyermekük, hanem egyszerűen, mikor anyukákkal beszélgetek alvás témáról, és pont olyan anyukával, akinek éppen kisördög jutott, nem merem elmondani, hogy az Én gyerekemmel mi a helyzet, mert nem akarom letörni őket, másrészt, parázom mások történetei miatt, mert ahogy írtam, másodjára már nem lehet ilyen mákom....
2010. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Ne gondolj arra,hogy másodjára már nem lehet ilyen mákod mert akkor az úgy is lesz!Nekem van egy kolléganőm aki azt mondta,hogy mindakét lánya 2 hónapos korától átalussza az éjszakát és első perctől külön ágyban külön szobában!Úgyhogy ez nem törvényszerű,hogy a 2.baba rossz alvó lesz!

Szóval a témáról az a véleményem,hogy minden baba más!Minden baba mást igényel!Ezért nem kell itt általánosítani és itt egymásnak esni!

Én is próbáltam,hogy együtt,összebújva aludjunk el a kisfiammal(merthogy az milyen jó,hogy ott szuszog mellettem),de egyszerűen csak tekergett,mocorgott,nem bírt elaludni!Egyszerűen ő azt szereti ha a saját kiságyába nyugodt körülmények között alhat!Ott képes aludni nappal is egyhuzamba 3 órát is!De természetesen van olyan baba aki kimondottam igényli alvás közben anya-apa közelségét!

Én azt gondolom azok az anyukák akiknek a babájuk átalussza az éjszakát külön szobába egy nyikkanás nélkül azok igenis legyenek tisztelettel azok az anyukák felé akik mondjuk egy éjszaka 60x kelnek a babáikhoz!!!Nem ők tehetnek róla,hogy ilyen babát "dobott a gép"!!

2010. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Persze akinek jó alvó a gyereke, az azt gondlja, hogy az ő érdeme, de ez szerintem egyáltalán nem így van.


És jön még a kamaszkor is ám:-)))))

2010. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egy korábbi válaszoló vagyok aki azt írta, hogy külön kezdtük aztán csak összecuccoltunk a babával..

Most, hogy olvastam a válaszokat még egy dolog kikívánkozott belőlem. Mikor nyolc hónapig egy szavas sem lehetett, mert este héttől reggel hétig "nem volt gyerekem", akkor sem gondoltam, hogy ez az én érdemem. Mindenki aki irígykedett vagy akinek a babája rossz alvó volt én azt mondtam, hogy én ezért semmit nem tettem, nem ébredt fel és kész. sosem gondoltam, hogy ezért én jobb anya vagyok vagy mások valamit elrontanak. Nem is értem azokat akik ítélkeznek mások felett. Nagyon csúnya dolog és megbánt embereket, szülőket akik küszködnek a rosszul alvó babájukkal.

2010. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!