Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is együtt alszik a babájával?

Más is együtt alszik a babájával?

Figyelt kérdés

Mármint egy ágyban??mi sajna beszokattuk de szeretjük hogy ott van ,csak tudom hogy később lesz baj az át szokatással:(

csak kíváncsi vagyok más is van-e így?!!!


2010. nov. 10. 13:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

hát nekünk is ördög:)nagyon akaratos ,mi szeretjük nagyon hogy ott van férünk is tőle magánélet is van:)

de én sem bírtam már fel fel kelni megmondom őszintén,mi most szenvedünk a fogakkal és az meg csak nehezíti:(

cicin is alszik el ráadásul:)

nekünk is mondja mindenki hogy nem jó de hát na ez van :)

2010. nov. 10. 13:41
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Igeeeen, de még mennyire! Imádom, ahogyan ott szuszog mellettem éjszaka a 11 hós fiam.Megcsináltuk a külön szobáját anno', de már a kórházban ragaszkodott hozzám:)))) Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy nehéz lesz átszoktatni, lehet önállóan dönt a saját kis szobája mellett majd.
2010. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
az egyik legnagyobb hiba amit el lehet követni a gyereknevelés kapcsán, ha beszoktatják a szülők a saját ágyukba aludni a gyereket.
2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem alszik velünk.Első fiam nagyon rossz alvó volt,és annyira fáradt voltam,hogy oda raktam magunkhoz,aztán meg azt álmodtam hogy ráfeküdtem,kivert a víz és üvöltve keltem fel éjszaka hogy hol a gyerek mert rá feküdtem,aki persze ott aludt édesen mellettem.Akkor eldöntöttem,hogy soha nem teszem magam mellé.az anyja vagyok és ő még kicsi és ha kell 60* fel kelek de nem veszem oda.és igy is tettem.Második fiam,az első 2 éjszak velünk aludt egy szobába de a kocsijába.Nagyon fáradtan jöttem haza a kórházból és biztos akartam lenni,hogy felébredek a hangjára,igy 2 nap múlva a saját szobájában aludt,és igen ha kellett bementem hozzá,olyan is volt,hogy ott kuporogtam az agya mellett egész reggelig,egy pokróccal.Nem ítélem el azokat az anyukákat akik ezt teszik,ha megtudják tenni tegyék,én nem tudom,viszont tény,2 éves lesz,és ha álmos rohan a szobába bedobja a nyulát és megy aludni.Ha kellek vele vagyok most is,de már semmi gond nincs éjszaka.
2010. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hónapos lányom van.

Sosem volt jó alvó.

Este cicizés után elalszik, becsempésszük az ágyába és ott alszik, ameddig alszik

volt hogy 11-ig, de volt hogy reggelig.

(4-5 hónapos korában volrt egy 2 hetes időszak, amíg reggelig aludt)

Ha felébred jön közénk.

Nemrég volt beteg, azelőtt már kezdte megszokni, hogy a helyére viszem és ott egyedül elalszik, de azóta megint hallani sem akar róla.

Múltkor beraktam, gondoltam hagyom egy kicsit sírni, de simán kmászott az áygból, úgyhog ilyet soha többet:-(((


Most nincs ötletünk.


Az a baj, hogy ha vennénk a kicsinek egy sima heverőt , arról ugye éjjel csak lemászna, nem biztos hogy sírna.

És félő, hogy anélkül, hogy mi felébrednénk, megpróbálna felmászni ami ágyunkra,ami egy galáriaágy és van 6 lépcsőfok...



A nagyfiam másfél éves korától majdnem 5 éves koráig aludt közöttünk (ez sem így volt tervezve, mielőtt valaki lepontozna, egy közös kempingezés, sátorban együttalvás után jött rá, hogy ő bizony nem fog többet egyedül aludni)Ö akkor szokott vissza az ágyába, amikor megvettük a mostani galériaágyunkat és arra nem mert olyan magasan aludni.


Lehet, hogy megint új ágyat kellene vennünk:-))))))

2010. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első pillanattól külön szobában alszik a lányom.Sajnos fűtési szezon óta gazdasági okokból kiságyastól át kellett hoznunk a mi szobánkba!Háááááát RÉMÁLOM!Neki és nekünk is:(((
2010. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Külön szoba, külön ágy, első perctől. Én is nagyon szeretném néha, hogy ott legyen mellettem, de már annyira megszokta, hogy saját ágyban, egyedül alszik, hogy ha adódik valami alkalom (elutazunk vhova, és egy ágyban alszunk pl.), teljesen kitúr. Nem viseli el, ha nincs meg a tere. Szerencsére, neki, Én néha bánom. 21 hónapos
2010. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mi nem alszunk együtt. 9 hónapos fiam eddig jól elvolt a saját kiságyában!


De nagyon tetszik a második 13:31-es válasz! Frappáns! :)))

2010. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

mi is együtt alszunk, hárman, egy 140-es ágyon... no comment.

éjjelente 100X kel, szopik, vagy csak meg kell simogatni és alszik tovább. az én gyarlóságom, hogy nem bírtam hozzá már az elején felkelni, inkább magam mellé vettem és szépen ott is maradt. viszont mostmár 9 hónapos, és hamarosan ki kell költöztetnünk, mert félek, hogy lepotyog. nem tudok felkelni, amíg ő fel nem kel, mert ha nem veszem éstre, hogy ébred, simán leeshet. ráadásul a radiátor is pont az ágy mellett van, ő alszik azon az oldalon, és most még el tudtuk zárni, hogy ne égesse meg, de télen, hidegben muszáj lesz megnyitni.

nappal szépen alszik a kiságyban.

2010. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekem angyalkám van, sosem volt baj az alvással, néhány példát kivéve (pl. mostanában ismét fogzás gyötri). Néha szundiztunk pici korában együtt, nem éjszaka, hanem reggel, miután apa elment dolgozni, de igazából nekem is kényelmetlen volt és úgy éreztem, neki is. Alig mertem megmozdulni. Saját ágya van és nagyon szereti a maga kis birodalmát. 9 hónapos.
2010. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!