Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. kikészültem,10évet...

S. O. S. kikészültem,10évet öregedtem! Mit csináljak? Ha hagyom sirni biztos mindenki elitél de igy meg én bolondulok meg! Sir, de ugy hogy nem is tudom! Üvölt és kuszik hozzám és egyfolytába kéreszkedik fel! 8hónapos lesz

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 19:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is épp ez van.Napi 24 órában kellek neki.Hulla vagyok.Mikor hazajön délután a párom felveszi az ölébe.Olyankor van 5 percem amíg nem veszi észre,hogy kimentem a szobából,de utána máris ordít!Vettünk egy babahordozót és abban cipelem magammal mindenhova.Szerencsére nem kell folyton tartanom elég neki ha a közelembe van.Így a babahordozóba leteszem a konyhaasztalra,a másik szobába a földre,a mosógépre...és adok neki rágókát.Azzal elvan egy ideig.
2010. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát ez szepi szori!Nálunk is ez van!Szexelj egy nagyot és visszafiatalodsz 10 évet!
2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen jellegű kérdés volt, figyelmetekbe ajánlom a a 3 gyerekes tökéletes anya válaszait, akinek a gyerekei nem szorongtak soha.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha te ettől 10 évet öregedtél, nem tudom, mi lesz veled később, amikor majd a valódi problémák jönnek ...
2010. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!