Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a fiam már...

Miért nem alszik a fiam már éjjel sem? Kikészültem már.

Figyelt kérdés
5hónapos lesz hó végén,és 1hete már éjjel sem alszik...5percenként felkel/felriad,és alig lehet visszaaltatni,ha sikerül,kezdődik 5perc mulva előlről....a nappalok szörnyűek,akkor se alszik,szinte állandóan csak sir,sehogy/semmi nemjó neki,ez megy 2hónapja....de eddig éjjel legalább aludt,3-4óránként kelt csak,de 1hete...1hete beteg,torokgyulladása van,vagyis volt,már jobban van,csak az orrát kell még szivni,azóta köztünk alszik,mert nembirok átrohangálnifél-5percenként....de az a baj,hogy itt is ezt csinálja,nemtudom mi baja....se panadol,se homeós bogyók,se viburcol nem használ...már kivagyok készülve,sokat mondok ha összesen 2órát tudok aludni a 24ből....nem birom már....szopizni se akar,mondjuk ez is tart már 2hónapja,de most 1etetés ki is maradt,igy 8-10óra telt el úgy,hogy nem evett,mert amúgy 4óránként eszik....hátradobja magát,üvölt...és ezt nem csak szopizáskor....cici helyett inkább az öklét tömi be a szájába,cumi se kell neki(amúgy cumis),inkább az ujja,de közbe sir...tuti a foga jön,de ez is 2hónapja van igy...2hónapja fehér neki,és picit érdes,de nem haladunk sajnos...minden egyre rosszabb,nemhogy jobb lenne....már se éjjelem se nappalom....mit tudnék vele csinálni?Mit adhatok neki?
2010. dec. 16. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha a foga jön, kend be neki Dentinoxal.
2010. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha a fgára gyanakszol próbáltál valami ecsetelőt?én nem használtam ilyet,soha a fogára erről bővebben azért nem tudok írni neked mik a lehetőségek de gyógyszertárba biztos tudnak segíteni.nekem az orvos azt mondta hogy ő fogzáskor alapból szokta javasolni a nurofen szirup folyamatos adását.most kapja ő is mert lázas volt,de semmi más baja nem volt,és mondta a doki adjam neki 3-4 napig.bár az én lányom 10 hónapos.sokszor a cumi neki arra kellett hogy azzal vakarta az ínyét.
2010. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
azt is próbáltuk már,nem használ sajnos....
2010. dec. 16. 13:05
 4/20 A kérdező kommentje:
nurofent sajnos nem szedhet,mert magas a koleszterin szintje :(
2010. dec. 16. 13:08
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

nurofent próbáltáok már? van aki nem reagál jól a panadolra, más bennük a hatóanyag. hát, ha a foga miatt van, akkor sajnos csak az idő oldja meg. légy vele türelmes, szegénynek most rosszabb, mint neked. mi is átéltük ezt anno. együtt aludtam a kislányommal, így legalább ha nem is aludtam, feküdtem éjjel.

a fogak nagyon meg tudják őket gyötörni...szóval, türelem, türelem, kitartás, majd elmúlik ez is egyszr (tudom, hogy nagyon sz@r benne lenni)

2 éves kislány édesanyja

2010. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És Panadol? Azt sem kaphat?
2010. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon rossz neki,de én meg már ki vagyok készülve a nem alvástól és a folyamatos sirástól,és ingerültebb vagyok....:S Panadol az nem használ azt irtam,nurofent meg nem szedhet sajnos a magas koleszterin szintje miatt.Meg is bolondulok ha ez hónapokig igy megy még...:(
2010. dec. 16. 13:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Dologélt is kipróbálhatod, ez homeós, és nem csak 3x lehet egy nap használni, mint a dentinoxot.

Homeós bogyókból mit próbáltatok? Camomilla 15ch-ból akár negyed óránként lehet adni 5 golyót, a 30ch-ból napi 3-4x 5 golyót. Este Viburcol kúp lefekvés előtt.

2010. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a doogélt még nem próbáltuk,kipróbálom majd.A dentinoxból sem a gélt,hanem az oldatot próbáltuk,azt sem csak 3x lehet használni,de igyse használt sajnos...:S homeósból pont a chamomillát használjuk,de az se segit,igaz nem negyed óránként adok neki,de 1nap vagy 5-6szor....a viburcol kúpból is kap 1nap 2-t.
2010. dec. 16. 13:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak mondtad, már? Mert lehet, hogy valami egészen más baja van, amire nem is gondoltok. Talán ki kellene vizsgálni. Inkább egy fölösleges vizsgálat, mint valami baj és szenvedés a gyereknek.( meg persze neked is..)
2010. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!