Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én párom nem érti,...

Csak az én párom nem érti, hogy mennyi meló van egy pici babával? Igazából nem érti, mitől vagyok kimerült, mire ő hazaér a munkából.

Figyelt kérdés
...holott már reggel is az vagyok mert még mindig kétszer eszik éjszaka (3 hónapos). Napközben alig alszik max félórát etetések között, mintha csak mellfejésből, szoptatásból, pelenkázásból, sétából állna a napom, az alap házimunkára is kevés marad. Hullafáradt vagyok, magamra semmi se jut, és közben még azt is megkapom, hogy rosszul osztom be az időmet.
2010. szept. 23. 14:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
nem birtam végig olvasni a sok választ...egy biztos, nem egyszerü és ezt apukák nem értik sajnos(babázo apukák kivételével)merthogy ezt át kell élni,nem elég munka után látni.az én párom se tul megértö,hazajön és egy vagány szexistennöre vágyik,aki kiszolgálja,én meg 1 éves fiam mellett nem vagyok épp az,nincs idöm magamra sajnos,és bár ök azt hiszik csak a fizikai munka a munka(nálunk),nagyon kimeritö egy baba nevelése ,föképp ha nem alszunk éjszaka sem nyugodtan.nekem is mondja hogy csak a gyerekkel kell lennem,de ha kicsit is belegondolna hány felé kell gondolni akkor megértené ha kimerültek vagyunk.nem ugy fáraszto ahgoy ök gondolják,nem is a teendök a fárasztoak hanem a folyamatos tekerés,hogy soha nem áll le az agyad,sokszor este hallgatom kint a csendet olyan jol esik.amugy igaz hogy gyönyörü dolog is gyermeknevelés,én nagyon boldog vagyok és ti is gondoljatok inkább arra hgoy milyen szerencsések vagytok hogy a gyermeketeket nevelhetitek,sokszor hagyom a házimunkát ,meg a fünyirást meg mindent és csak vele foglalkozom.ilyenkor kikapcsolok kicsit és könnyebb.igaz miután észbe kapok hogy mi van jol összegyülik itthon minden és akkor jön a mama elviszi du-n és takaritok és takaritok...heti 1x és igy jó.mindenkinek azt tanácsolom ne halljátok meg a pasik szövegét ilyenkor,és ne legyetek rájuk mérgesek,ők másra születtek nem gyereknevelésre
2010. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

kedves "dolgozó apuka"!!

Kérdezd már meg Anyukádat, hogy annak idején hogyan teltek az ő napjai veled, tudod, amikor még te is tehetetlen kisbaba voltál!

2010. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, némelyiken nagyon jókat mosolyogtam. 11.50-esnek annyit, nem kiborulva vagyok, csak kimerülve - lassan négy hónapja nem aludtam egyben többet 4 óránál, és a napi összalvásom se éri el az átlag 6 órát... éveket öregedtem pár hónap alatt, olyan nyúzott vagyok, amin a smink sem segít :-(. A csipkebugyi biztos jó ötlet a munkában megfáradt apukák elcsábítására - valaki írta -, de az alvás összehasonlíthatatlanul jobban hiányzik, mint a szex, akármilyen lehangoló is ez. Most úgy vagyok vele, egyszer ez az időszak is elmúlik...
2010. okt. 19. 00:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!