Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves anyatejes baba mellett...

1 éves anyatejes baba mellett bevállalnál ottalvós leánybúcsút?

Figyelt kérdés

A húgom leánybúcsúja lesz. A babám anyatejes, sokszor ébred éjjel, más nem tudja vissza altatni éjszaka, én kellek.

Úgy tervezem hogy nappal ott leszek, de este altatásra hazaérek. A húgom viszont kiakadt, mégiscsak a nővére vagyok, sokat jelentene neki ha ott lennék. A lagzi miatt is ideges, mert ott sem biztos hogy tudok maradni a baba miatt. Azt érzem ketté szakadok, de nem tehetek róla hogy rossz alvó gyerekem van. Te mit tennél?


2022. júl. 11. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
74%
Nem is azt írta a kérdező, hogy nem megy, csak nem marad inni éjjelre 🤦🏻‍♀️
2022. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
35%

"számára fontos esemény"


Az éjszakai iszogatás... Na oké 😂😂

2022. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
77%
Mit kell belekötni magába a lánybúcsúba és abba, hogy ez sokaknak igen is fontos?! Szomorú, ha valakinek csak a piálás jut eszébe egy lánybúcsúról, jó lehet közelébe sem volt egynek sem, mert messze nem csak az ivásról szól az egész. Persze van pia, de inni nem kötelező ettől még. Gondolom erre önerőből nagyon nehéz lehetett rájönni.:D
2022. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

Hű micsoda indulatok 😂

Igazából már eldőlt. A leánybúcsú délelőtt kezdődik és ott leszek este 8ig. Részt veszek a közös programokon, feladatok teljesítésén, az oklevél átadásán. A többiek mennek bulizni én meg jövök haza. Nem fogok csinálni a gyerekemnek egy végigüvöltött éjszakát pár óra buliért, amit nem is élveznék mert a gyereken járna az eszem. És a vitát ezzel szeretném lezárni, mindenki más, mindenki gyereke más. Fogadjuk el.

2022. júl. 12. 16:07
 55/61 anonim ***** válasza:
71%
Az a szomorú ebben, hogy te ezt már a kérdés kiírásakor tudtad, csak megerősítést vártál. Sajna nem jött össze. Igazuk van azoknak akik szerint kibúvót keresel. Nem kell. Légy felnőtt és vállald fel amit érzel, TE nem akarsz menni, nem kell a gyerek altatasával takaródzni.
2022. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
69%

Te 53, te elolvastad az előzményeket egyáltalán?

Ott le lett írva hogy fog ez kinézni. Ott szerepel a késő ivászat, ezt szeretné kihagyni a kérdező.

De hogy te melyik csatornát nézed, nem tudni 😂

2022. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
23%

A gyengébbek kedvéért:


8-as hsz.:


Az esti program a leánybúcsún már csak az ivás. A feladatok, közös kajálás napközben lesznek, este már csak ivás/buli.

2022. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy valószínűleg megerősítést vártam, amit egyébként meg is kaptam. Vannak akik nem értenek egyet velem vannak akik igen. Abban viszont nincs igazad hogy kibúvót keresek. Ha nem lenne gyerekem eszembe se jutna hazajönni. Ha tudnám hogy végigalussza az éjszakát akkor sem lenne gond. De hónapok óta gyúrunk erre az estére és nem jutunk sehova, ugyanúgy üvölt. Rengeteg dolgot kipróbáltunk, és rengeteget stresszeltem hogy ezt hogy oldjam meg hogy mindenkinek jó legyen. Ezt most elengedtem. A gyerekemnek legyen jó, a leánybúcsúból pedig kihozom a maximumot amit tudok.nem 1-2 órára ugrok be, hanem ott töltöm az egész napot. Az éjszaka meg a gyerekemé.
2022. júl. 12. 16:23
 59/61 anonim ***** válasza:
31%
Nem minket kell meggyőzni!
2022. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
16%
Nappal ott lesz és mindent intéz,hú de szemét tesó a kérdező 🙄 én tesóm sem tudott a bulimra eljönni,de túléltem. Nem kell menyaszörnynek lenni.
2022. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!