Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalnál egy MBA diplomát...

Bevállalnál egy MBA diplomát adó egyetemi képzést 2 kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
lehetőségem lenne munkáltatói támogatással MBA diplomát szerezni GYED alatt. Erősen kétlem, hogy menne 2 pici gyerek mellett. (2 és 3,5 évesek)
2010. aug. 31. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

én is gondolkodtam rajta, bár nekem csak egy fiam van......én elvetettem az ötletet két dolog miatt: nem volt ki vigyázzon a gyerekre (tanulás idején, vizsga még oké) és iszonyat pénz lett volna!

Az első évet Sopronba kellett volna járni (pesti vagyok) és visszariadtam!

2010. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jövőre kezdem újra, vagyis folytatom a főiskolát,akkor lesz 1,5 éves a lányom!De levelezőn!És ott lakunk ahol a suli van!Kicsit félek,de idén kell még két nyelvvizsga is,lesz időm belerázódni!Nekem muszáj,mert csak az egyik tanári szakom van befejezve,és kell mellé egy pár!Kb 1,5 évet kell még járnom,annyi időre össze tudom sűríteni!Én megpróbálnám,max abbahagyod!Gondolom csak a beiratkozozz féléveket kell kifizetni!A többit nem!Hátha sikerül!Biztos nehéz lesz én nem azt mondom,de tuti megéri,legalább megpróbálni! :)
2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez az, ha a cég fizeti, tanulmányi szerződést kötünk, amiben benne van hogy x dátumig megszerzem a diplomát, vagy ha nem, vissza kell fizetnem az egészet. Ez általában a tanulmányi idő kétszerese. Szóval nincs sok idő elvégezni.
2010. aug. 31. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem!Második vagyok!

De szerintem bízz magadban!Ha két gyerkőccel (kis korkülönbséggel)meg tudtál oldani mindent,ami nagy feladat,akkor ennek is sikerülnie kell!Én belevágnék!Hamarosan a kicsi is ovis lesz!Csak még egy papír!

2010. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatot pozitív értelemben írtam!!!!Hogy jól jöhet még egy papír!!!!
2010. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én MSC-n államvizsgáztam júliusban, babám 1 éves. Nagyon cudar volt az utolsó év, csak éjjel tudtam tanulni, anyagot írni...stb. Tuti, hogy amikor éjjel 1-2 körül álomra hajtottam volna a fejem, indult a babás éjjeli műszak...Mondjuk ez nagyobbaknál már nincs - csak a kevés alvás...

Összességében nem bántam meg, és nagyon örülök, hogy nem halasztottam, vagy adtam fel, de alig vártam, hogy vége legyen :O)

2010. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!