Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden összetörött bennem!...

Minden összetörött bennem! Teljesen padlóra kerültem! Mit csinálok? Ezek szerint rossz és felelőtlen anya vagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiammal és férjemmel elmentünk bevásárolni,de kisfiam elkezdett nagyon sirni ugy, hogy nem is vett levegőt!(mielőtt eljöttünk akkor evett)!férjem mondja miért nem hoztam magammal kaját,biztos éhes, menjünk haza!kivettem a hordozobol ugy sem lett jó!Vettem neki egy bébi ételt természetesen nem kérte!elindultunk haza,de mind e közben kisfiam ugy sirt és ide oda kalimpált hogy mindenki minket nézett!kiindultam a kocsihoz,erre a férjem hogy milyen hülye vagyok hogy ilyen szél fújásba,nem tudtam addig várni mig ő ide jár autoval!egész uton sirt a kisfiam,apa meg csak mondogatta mekkora hülye vagyok!természetesen ahogy haza értünk kisfiamnak semmi baja nem volt,mosolygott játszott:(!:)azóta a férjemmel nem szólunk egymáshoz!apának van igaza?2 nap mulva indulunk nyaralni a balcsira,őszintén megmondom minden kedvem elszállt!
2010. júl. 26. 15:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%

szia, bocs hogy ezt írom, de a férjed egy tahó!!! a babátok sír, te aggódsz, neki pont nem az lenne a dolga, hogy téged lehülyéz....nem vagy rossz anya, inkább ő a rossz férj!

sok minden baja lehetett, megunt a avásárlást, valamitől megijedt, fogzik....de a férjed nem beszélhet így veled. sajnos nálunk is vannak iylenek, csak ő nem mondja hogy hülye vagyok, csak a viselkedésével jelzi. az se jobb. mi már vagy 4 hete nem beszélünk egymással. az enyém 19 hónapos. .((((

2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond apával :) Egy kis kanálcsörgés vele jár!

H a látja, hoyg magabiztos vagy, ő is megnyugszik máskor.

2010. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!