Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden összetörött bennem!...

Minden összetörött bennem! Teljesen padlóra kerültem! Mit csinálok? Ezek szerint rossz és felelőtlen anya vagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiammal és férjemmel elmentünk bevásárolni,de kisfiam elkezdett nagyon sirni ugy, hogy nem is vett levegőt!(mielőtt eljöttünk akkor evett)!férjem mondja miért nem hoztam magammal kaját,biztos éhes, menjünk haza!kivettem a hordozobol ugy sem lett jó!Vettem neki egy bébi ételt természetesen nem kérte!elindultunk haza,de mind e közben kisfiam ugy sirt és ide oda kalimpált hogy mindenki minket nézett!kiindultam a kocsihoz,erre a férjem hogy milyen hülye vagyok hogy ilyen szél fújásba,nem tudtam addig várni mig ő ide jár autoval!egész uton sirt a kisfiam,apa meg csak mondogatta mekkora hülye vagyok!természetesen ahogy haza értünk kisfiamnak semmi baja nem volt,mosolygott játszott:(!:)azóta a férjemmel nem szólunk egymáshoz!apának van igaza?2 nap mulva indulunk nyaralni a balcsira,őszintén megmondom minden kedvem elszállt!
2010. júl. 26. 15:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, mintha csak magunkat hallanám. :-(

A párod is valószinüleg bepánikolt, mert fogalma sincs a gyereknevelésről, és látva hogy te is megijedtél és nem tudtad hirtelen mi a baja, ezért téged okolt. Sajnos még sokszor lesz ilyen helyzet, amit igy elég nehéz lesz megoldani, ha a párod nem hisz az anyai megérzéseidben, és nem bizik meg benned eléggé. Mi minden eggyes keserves sirásnál összevesztünk. Az első fog kijövetelekor a párom korházba akarta vinni éjszaka a gyereket, mert úgy orditott, pedig én mondtam neki hogy a foga jön, de nem hitt nekem. Inkább ő is azt mondta hogy éhes, meg rossz kaját adok neki. Ja és persze ha sir akkor szerinte is csak éhes lehet vagy fáj a hasa, más nem is létezik.

Mi már próbáltuk megoldani a helyzetet, beszélt a férjemmel védőnő, barátok, doki, hogy bizza rám a gyerek sorsát, némiképp javult már a helyzet, de még mindig sokszor összeveszünk mikor bepánikol.

Szerintem nem ártana ha egy barátotok vele is elbeszélgetne, és elmagyarázná neki hogy jobban bizzon benned, hisz te sem akarsz ártani a gyereknek.

Azért remélem elmentetek a Balatonhoz, mert látom régebben tetted fel a kérdést.

2010. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Fogzás és egyéb összeveszési okok:-) 12 éve vagyok a párommal 15 hónapja megszületett a fiúnk hónapok óta nem alszunk a fogzás miatt, ráadásul beteg baba. Soha egy hangos szó nem volt közöttünk, no most az éjszaka közepén úgy meg tudjuk egymást szurkálni a fáradtságtól, mint még soha. Ezeket meg kell beszélni, mert elromolhat a házasságotok, mond el, hogy ez neked rosszul esik és ne tegye! Beszéljetek, hidd el kell én nem tettem nagy hullámon mentem keresztül:-(

2010. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem ugyan ilyen,amíg pici(most 5 és fél) volt a gyerek,nem lehetett nagyon sehová menni,mert hisztizni fog. bepánikolt,hogy mindenki minket néz,de engem soha nem érdekelt,nem ő az első és nem is az utolsó. Most a pici(18 hós) van ebben a korban,na ő tényleg fülsüketítően tud visítani,de járok vele minden felé,csak apát nem visszük,mert ő a hisztit már úgysem tudja kinőni,a gyerekek igen. Ne hagyd,hogy befolyásoljon! Jó anya vagy!
2010. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
16:37-es vagyok,ha a párod azt látja,hogy te nyugodt vagy,amikor a baba hisztizik,lehet ,hogy ő sem pánikol be. Gondolj arra,hogy ezen túl kell jutni,és ha a baba látja,hogy te nyugodt vagy,hamarabb abbahagyja,mert nem ér el vele semmit,és gyorsan kinövi.
2010. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Istenem te még nyaralás közben is netezel? Arra nem tudom a választ hogy milyen anya vagy, de hogy net-függő az biztos.
2010. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
tegnap este jöttünk meg.
2010. aug. 2. 19:36
 27/32 anonim ***** válasza:
És jól telt a nyaralás? Apukával minden oké?
2010. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Kisfiad hogy viselte a nyaralást?

Azért is érdeklődnék,mert mi is most hétfőn megyünk nyaralni.Bevallom kicsit izgulok!:)

2010. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Egy 5 hós gyerek nem hisztizik. Max. a foga, a pocija fáj, vagy megijedt, ahogy leírták előttem az okosok. De ha ti elkezdtek emiatt vitázni, azt bizony megérzi, és tovább rontja a helyzetet. Apuka pofonjával teljes mértékben egyetértek.
2010. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönjük mindenkinek!Minden rendben volt!Jól éreztük magunkat!kisfiam átaludta az éjszakát pedig itthon ilyen még nem volt!apával szent a béke!
2010. aug. 3. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!