Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél a helyemben a...

Mit vennél a helyemben a babádnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptunk egy 10 ezer ft os vásárlási utalványt, egy kis vidéki bababoltba lehet levásárolni. Erre 1 hónapunk van már csak.

Most volt kersztelő, rengeteg ajándékot kapott, mindene van a bébimnek aki most 8 hónapos.

Van ötletetek mit vegyünk belőle?valami nagyobbra gondoltam.


Van neki járássegítő, bébikomp, etetőszék, autósülés, babakocsi, ruha tömkelege, játékok..szóval ezzel elvan most egy darabig. Gondoltam előre veszek neki valami nagyobb játékot, ilyesmit, amit később tud majd használni, de fogalmam sincs mi lehet az.

Mire lehet még később szüksége?1 éves kora körül?után?


gondoltam még bébiőrre, mert az nincs még és jól is jönne , mert este 7 kor alszik el, mi utánna még tudnánk kertészkedni , medencézni és nem kéne felrohangálni.



Vagy jobb ötlet?

Köszi:)


2010. júl. 16. 11:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

én sajnálom őket, hogy az ő nyomoruk miatt ilyen bunkók és ellenségesek.

ezt kaptuk, nem kértem, szeretném értelmes dologra elkölteni, és mi sem hodályban lakunk, de van kert...pl

2010. júl. 16. 16:48
 22/23 anonim ***** válasza:

:)

Ez a mondatod mindent elárult rólad. :P


Végül mire költöd?

2010. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

érdekes, az én olvasatomban egyáltalán nem tűnt bunkónak itt senki sem. van akinek ez a véleménye, van, akinek az. ez ellenséges és bunkó szerintem az, aki a másikat fikázza azért, mert valamit beleolvas a sorokba és magára veszi. a hodályt sem írta senki bántónak, mégis elkezdett panelozni valaki. itt engedje meg az illető, hogy gratuláljak.

tényleg miért kell lenyomorozni valakit, aki olyat ír, ami esetleg nem tetszik? kapjatok már észhez...

2010. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!