Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél a helyemben a...

Mit vennél a helyemben a babádnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptunk egy 10 ezer ft os vásárlási utalványt, egy kis vidéki bababoltba lehet levásárolni. Erre 1 hónapunk van már csak.

Most volt kersztelő, rengeteg ajándékot kapott, mindene van a bébimnek aki most 8 hónapos.

Van ötletetek mit vegyünk belőle?valami nagyobbra gondoltam.


Van neki járássegítő, bébikomp, etetőszék, autósülés, babakocsi, ruha tömkelege, játékok..szóval ezzel elvan most egy darabig. Gondoltam előre veszek neki valami nagyobb játékot, ilyesmit, amit később tud majd használni, de fogalmam sincs mi lehet az.

Mire lehet még később szüksége?1 éves kora körül?után?


gondoltam még bébiőrre, mert az nincs még és jól is jönne , mert este 7 kor alszik el, mi utánna még tudnánk kertészkedni , medencézni és nem kéne felrohangálni.



Vagy jobb ötlet?

Köszi:)


2010. júl. 16. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lego, duplo, Playmobil. azt minden kisfiú imádja. És az elég drága is. A bébiőr is jó, én is sokszor használom még, pedig már 20 hós a lányom. Napközben ki tudok menni a kertbe...
2010. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hát sajnálatos módon akor mindene megvan a gyerekmnek, csak bébiőr nincs...

akkor ez lesz

2010. júl. 16. 12:47
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

8 hónaposan már tök felesleges a bébiőr.


Nem értem, hogy valakinek az utalvány-eladásos, -elajándékozós ötlete miért nem tetszik neked? Tényleg nem vagytok gazdagok, mert ez már a lelki szegénység kategória.:S Én biztos elajándékoznám.

2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Pelenka?

Meg mondom őszintén Én ha ajándékoznék ilyet valakinek,akkor nem örülnék, hogy tovább adja másnak.

Őr szerintem sem kell már ha 8 hónapig nem volt.Nézz olyan dolgot ami fogyó mármint ha lehet kapni.Én biztos pelust vagy törlőkendőt vennék.

2010. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

bébiőr miért ne kéne?

ha elmegyünk valahova?és bent alszik a gyerkőc?vagy lemennék napközbe amíg ő fent alszik?

meg lesz tesója is......reméljük

miért ajándékozzam el?mi kaptuk, vagyis a gyerek, csak nem kp ba adták, hanem utalványba

2010. júl. 16. 13:14
 16/23 anonim ***** válasza:
Vegyél overált és hálózsákot télre
2010. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Isten ments, hogy ajándékozzatok! Még jó érzéssel töltene el benneteket. Egyébként eladásról is volt szó. Én meg ha adok valamit, akkor az, aki kapta, azt csinál vele, amit akar, pláne, ha nem köti az orromra. Én meg nem faggatom, hogy mit csinált vele.


De ti érzitek.:S


Ha ennyire nem tudsz dönteni, akkor nézzél szét játékkereskedők oldalán, én ott a 2-3 évesek játékai közt keresgélj.

A bébiőrt max. a kistesó miatt értem, meg ha tényleg akkora hodályban laktok, hogy nem lehet meghallani, hogy sír, csak a bébiőrön keresztül.

2010. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én vagy autósülést vennék, vagy pelenkát, popsitörlőt, esetleg ha lehet rendelni bababútort ott, akkor gyerekheverőt. Én tök feleslegesnek érzem a bébiőrt, ha vennék is a helyedben, akkor is csak valami nagyon olcsót, mert nem fogod kihasználni.
2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig el kéne adnod, és a pénzt eltenni a nevére nyitott számlán, így majd az övé lesz egyszer.
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én biztos nem adnám el a helyedben. ajándékot nem illik szerintem eladni akár megtudja vagy nem aki adta... bár lehet, hogy én is lelki szegény vagyok, de oda se adnám, azért tudnék vele mit kezdeni. de ha nem lenne meg mindene a gyerekednek, akkor meg azzal jönnének egyesek, hogy "bezzeg netre telik, de a gyerekre nem"...

mi sem lakunk hodályban, csak családi házban, és 2 becsukott ajtón át mondjuk mosogatás közben vagy a páraelszívó alatt én se hallom meg, ha sír a gyerekem. de biztos mi vagyunk süketek! szóval én maradnék a bébiőrnél, bár az nem hinném, hogy belefér 10-be, de biztos ki lehet pótolni. és elnézést kérek a panellakóktól, hogy mi családiban lakunk!

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!