Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél 7 hós. Babádnak új...

Vennél 7 hós. Babádnak új babakocsit és új kiságyat?

Figyelt kérdés
Mikor megszületett a babánk kölcsön kiságyat kaptuk.Babakocsit is sportot vettünk neki.Most vissza kellett adnunk a kiságyat,és mivel jön a tél,új babakocsit is kellett venni.Komolyan,lehülyéztek a barátok,ismerősök mert pénzt költöttem újra és nem használtat vettem.Nyugtassatok,hogy nem csináltam hülyeséget,és ez nem volt felesleges pénzkidobás.
2010. szept. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna használtat venni? Max. én most vennék használtat, mert 13 hós a kisfiam és van 2 kocsink is, de anyuhoz mindíg el kell cipelni az egyiket ha ott alszik a baba és már kényelmetlen egy kicsit. Na anyuhoz abszolut használtat keresek most...


De első kocsinak, úgy hogy kb 2,5 évig fogjátok használni szerintem mindenkép jól döntöttél. :))


Ja, és anyukámnál van egy kiságya is a gyereknek azt is használtan vettük.. Ott ritkán van, úgy gomdoltam felesleges az új.

2010. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnél?Ne hallgass másokra.Egy új kiságy nem olyan nagy összeg(megjegyzem a régi visszakérése pofátlanság volt),és mi is éppen 7 hósan vettünk egy új babakocsit,igaz,mi más okok miatt.
2010. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mennyibe költöttél az új dolgokra, de ha belefért az anyagi keretbe, miért ne vehetted volna meg? Az új babakocsi pl. azért jobb, mert általában van rá 1 év garancia, tehát vissza tudod cserélni, ha elromlik. Én használtat vettem 2O ezerért, de nem szerettem, nem is volt jó igazán, így vehettem másikat... Persze használtból is ki lehet fogni nagyon jót, csak tovább kell keresgélni. Szerintem ne foglalkozz vele, mit mondanak mások és örülj az új dolgaitoknak!:)
2010. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, nem csináltál hülyeséget egyáltalán. Én 6hónaposan vettem neki új ágyat, és most 9 hónaposan új babakocsit. (na jó azt 2 hónapja is, de nem vált be, így eladtam:D)
2010. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet kb.: lehurrognak, hogy nem használ dolgokat veszek a kisfiamnak...


Szerintem ha megengedi valakinek a pénztárcája, akkor vegyen újat: ha hibás esetleg, azt vissza tudja vinni stb.


Szóval: én is újat vettem volna a helyedben!:)

2010. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hósan vettünk új (100 ezres) babakocsit,mert a régiben ordított!Mindenki mondta az újban is fog!Én tudtam hogy a nagy tér nem tetszik neki benne!És láss csodát már másnap aludt benne a gyerekem(aki fél évig nem aludt el a babakocsiban)!Nekek is mindenki azt mondta hülye vagyo,de mégis megérte!

Nekem a párom mondja mindig,hogy az ő gyereke előtt azt ne rágja össze senki! :)ÉS hál isten megengedhettük eddig magunknak!Remélem így is marad!

2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!