Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél ilyen vetítőt a babádnak?

Vennél ilyen vetítőt a babádnak?

Figyelt kérdés

[link]


Valakinek van ilyen, vagy hasonló? Nézné a babám?


2010. nov. 12. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekunk 2 van es szereti a lanyom.

Mennyi idos a babad?

[link]


[link]

2010. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék. Szerintem gyorsan megunná.
2010. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
9 hós már. Jó lenne valamit kitalálni, amitől az ágyában elaludna esténként. Kedves 1., neked mennyi idős a babád?
2010. nov. 12. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

1. valaszolo vagyok.


2.5 hosan kapta oket most 9 hos es meg mindig nem unja.

Persze nem ejjel nappal nyuzza, mert ezek az agyaban vannak.

Este bekapcsolom Neki es sokszor el is alszik rajta.

Allithato a hang rajta es tobb fele dallamot is jatszik.

En projektor nelkul is szoktam hasznalni.

A lanyom mar ki be kapcsolja oket.agyokat sikongat oromeben amikor jo gombot nyom meg.

2010. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A projektor által vetített kép viszonylag jó minőségű? Még nem láttam ilyet működés közben.
2010. nov. 12. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem énekelj neki valamit esténként.
2010. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagyobbon allithato az elessege is amit linkeltem.

Normal esetben en is elaltatom a lanyomat, de pl van, hogy nem hajlando aludni.Akkor beteszem az agyaba ha en mar kidoltem es bekapcsolom ezt.

Be kell tenne az agyaba akkor is ha pl mosogatok vagy nem tudok a szobaban lenni, mert akkor mindig tortenik valami Vele.Igy meg lefoglalja magat addig is.

2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is van csak v-tech márkájú.nekem 6 hónapos a lánykám,egyenlőre a vetitést nem nézi,de viszont a zene,és a körbe forgó maci nagyon leköti.Ő szokta már kapcsolgatni,váltani a zenét.Kiváncsi vagyok mikor fogja felfedezni hogy a plafonon is van valami:-)Egyébként jó minőségü amit kivetít.
2010. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pontosan ez van amit belnkeltél,1jete kapta nagyitól,3és fél hónapos a fiam,és nagyon szereti.Van hogy nem érdekli,csak 1-2percig,de van hogy 20percre is leköti,úgy,hogy ott se vagyok.Visong,sikit..olyan aranyos olyankor.Inkább csak a zenéje köti le még,a képek(2db),az csak úgy ha mozgatom néha,és akkor pár percig azt is elnézi,de szerintem ha nagyobb lesz,jobban leköti majd,de igyse panaszkodok,örülök hogy kaptuk,bár az első 1-2napban még őt sem érdekelte.
2010. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!