Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vennél a babádnak?

Milyen cipőt vennél a babádnak?

Figyelt kérdés

Most járni tanuló babádnak milyen cipője van illetve milyet vennél neki?Melyik fajtát részesíted előnybe és miért,Vannak a magasabb cipők a boka részen kemény talpú és vannak a puha talpú kiscipők milyet érdemesebb venni?

Télen egy bundás cipő kihúzza vagy esetleg 2 garnitúrára is szükség lehet?

Köszi előre is a válaszokat.


2009. okt. 9. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk dr punto gyógycipőink voltak és vannak, én nagyon elégedett vagyok velük, nem kemény a talpa, tartja a bokáját és nem olyan drága, mint egy asso.

A lányom áprilisban tanult meg menni, akkor hordott 20-as cipőket, most növi ki a 22-es méretet. Szóval, lehet, hogy nektek sem lesz elég egy garnitúra cipő a télre.

2009. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi asso cipőket hordunk, ezek bőr cipőcskék, magasak a boka résznél, közép kemény talppal és megfizethető áron (7-8 ezer Ft). A fiamnak elég lassan nő a lába, nyár elején vettünk neki egy 19-est, mindig bőven jó neki, pedig elmúlt 14 hónapos. A télre kapott egy 20-ast, kíváncsi vagyok, kitart-e.
2009. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányomnak egy kis puma cipője volt elsőnek.Nyáron szandi,és most egy kis nike.Ezek nem magasitottak(kivéve a szandit) nem fogják a bokát,viszont én nyáron hagytam hogy mezitlább mászkáljon.Télre veszek neki egy kiscsizmát.

Üdv 1 éves baba anyukája

2009. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is asso-t használunk, megfizethető és nagyon jó. De szerintem 2 pár kell majd, tél végére valószínűleg kinövi majd!
2009. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elefanten
2009. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
siesta
2009. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!