Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél a helyemben a...

Mit vennél a helyemben a babádnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptunk egy 10 ezer ft os vásárlási utalványt, egy kis vidéki bababoltba lehet levásárolni. Erre 1 hónapunk van már csak.

Most volt kersztelő, rengeteg ajándékot kapott, mindene van a bébimnek aki most 8 hónapos.

Van ötletetek mit vegyünk belőle?valami nagyobbra gondoltam.


Van neki járássegítő, bébikomp, etetőszék, autósülés, babakocsi, ruha tömkelege, játékok..szóval ezzel elvan most egy darabig. Gondoltam előre veszek neki valami nagyobb játékot, ilyesmit, amit később tud majd használni, de fogalmam sincs mi lehet az.

Mire lehet még később szüksége?1 éves kora körül?után?


gondoltam még bébiőrre, mert az nincs még és jól is jönne , mert este 7 kor alszik el, mi utánna még tudnánk kertészkedni , medencézni és nem kéne felrohangálni.



Vagy jobb ötlet?

Köszi:)


2010. júl. 16. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ti tudjátok, mire van szükség. én medencére gondoltam, bár az nem nagy összeg és ha jól értem, van is:)

esetleg kismotor, tricikli? hinta, homokozó? jövő nyáron már biztosan nagyon élvezné ezeket!

2010. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Maximum egy tricikli, ami szülőkaros, és van lábtartója, egy éves kora után tudtok vele sétálni, később biciklizni is, de végülis a bébiőr praktikusabbnak, és jobban kihasználhatónak tűnik...


Mondanám, hogy vegyél nagyobb méretű ruhákat, de ki tudja, hogy mennyit nő a gyerkőc...

2010. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

na rohát turiba szoktam, arra nem költenék ennyit, meg gondolom egybe kell levásárolni:)


hinta, homokozó, medence, úszógumi már most is van, kersztelőre kapott mindent:O

jó sokan voltunk, szóval nehéz dolgom van, nem szeretném elhéderelni apró haszontalan játékokra...

na azért várom még az ötleteket:)

2010. júl. 16. 12:07
 4/23 anonim ***** válasza:

A bébiőr jó ötlet.

A motorra én is szavazok, mert azt imádni fogja pár hónap múlva.:)

Kislány vagy kisfiú?

Az én lányom kapott az 1 éves szülinapjára egy babát babakocsival, na hát azóta is nagy sláger. Imádja tologatni, ki-be pakolja a babát belőle.

2010. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem ellenségeskedésnek szánom, de ha most ilyen jól megy nektek (ennyi mindent kapott a lurkó) és semmi ötleted nincs, hogy mit vehetnél, miért nem ajándékozod el egy másik, hasonló korú babás ismerősnek? Na jó, add át esetleg féláron, vagy negyed annyiért. Lehet neki sokkal nagyobb szüksége lenne rá.
2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
képeskönyv, meséskönyv?
2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is a triciklire,vagy arra a bébitaxira gondoltam,ami később átalakítható kis autónak.tolókarosak,talán késő ősszel már sétálhatok is vele.

A bébiőr pedig egy hihetetlen segítség,a miénk egy év után most van szervizbe,de nagyon hiányzik.Ez mondjuk nektek ajándék és nem neki annyira:))

Meg nem tudom kisfiú vagy kislány-e,de fülbevaló esetleg neki?

2010. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

kisfiú



na akkor le sem merem írni, hogy azt a bébimotort is megkapja a barátnőmtől, tök szép állapotban, kormányos micimackós, ők használták még régen


bocs, hoyg ennyi mindene van a gyereknek:(

nem én kértem, összeszaladt ez a sokminden neki.

nehogy azt hidd, hoyg gazdagok vagyunk.

2010. júl. 16. 12:17
 9/23 A kérdező kommentje:

ja és BÉBIBOLT...icicpici kis luk, tudjátok ilyen panel alatti kis boltocska

max rendelésre ha hoznak nekem valamit...de nemhiszem, inkább ott kellene "válogatni"

2010. júl. 16. 12:21
 10/23 anonim ***** válasza:
Mondtam ne értsd félre, mert enm azér tmondtam, oké hogy gazdagok sem vagytok, de ha épp nem kell semmi, miért tartogassátok azt az utalványt? Mondom add tovább olcsóbban akinek jobban kell, a kpval ti is jobban jártok, az utalvánnyal meg a másik.
2010. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!