Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok kajának számit egy 17...

Ez sok kajának számit egy 17 éves lánynál egy nap?

Figyelt kérdés

-6 átlag méretű virsli

-1,5 nutallás zsömle

-1 kisebb méretű lángos kevés vajjal megkenve, rá egy sonka


173 cm/52kg


okt. 7. 19:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

"bármit ehettem és nem híztam egyáltalán, teljesen mindegy volt, hogy mennyit és mit ettem"

Bármennyit ehetsz, amíg nem vagy tartós kalóriatöbbletben nem fogsz hízni. Nem is a hízással van a baj egy 52 kilós kislány esetében, hanem a minőséggel. De így van, egyetlen napon nem múlik semmi. A rendszeresség a kérdés.

okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18, ó jesszus, ez tényleg durva. Vannak azért jók is, de rettenetesen rosszak is. Meg azt leszámítva hogy rossz étkezésre szoktatja őket, nekem ez ilyen durva elkényeztetésnek is tűnik... Persze én nem vagyok szülő, nem kéne ítélkeznem...
okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Egy napra el lehet fogadni, ha előtte és utána van normális étkezés is. Utána következő napon mindenképpen legyen gyümölcs és zöldség, különben elindulhat hiánybetegség.
okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy súlyosan alultáplált ember egészsegtelen menüje.

A rossz minőségű ételekből túl sok. A táplálóakból (meg összesen is) túl kevé

okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%
Ez úgy rossz, ahogy van. Ezzel a súllyal egy csontváz lehetsz. Egyél már normálisan könyörgöm.
okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%
Kevés és rossz minőségű
okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
virsli még ha jobb minőségű se 6ot kéne magába megenni, nutellás zsömi nasinak oké, lágosba meg semmi tápanyag nincs. Nagyon kevés is, ezt a mennyiséget 153cm 48kgval d.e 10ig megenném.
okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
63%
Az előző ca. 20 kérdésednél is megírtuk, hogy anorexiás vagy - még mindig, megjegyzem.
okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk én 168 centisen vagyok 52 kiló egy akut betegség miatt és nem érem el a normális BMI-m alsó határát.

Te nálam is magasabb vagy, szóval inkább azon aggódj, miért nem eszel normálisan és miért jó éheztetni magad.

okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
20%

Dehogy anorexiás. Csak fiatal.

Én is voltam ilyen vékony iskolás koromban. Semmi bajom nem volt, normálisan ettem.

Később hozzáalakult a súlyom a magasságomhoz.

okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!