Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok kajának számit egy 17...

Ez sok kajának számit egy 17 éves lánynál egy nap?

Figyelt kérdés

-6 átlag méretű virsli

-1,5 nutallás zsömle

-1 kisebb méretű lángos kevés vajjal megkenve, rá egy sonka


173 cm/52kg


okt. 7. 19:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Virsli elmegy van benne kis fehérje jobb fajtában 75%+ hús és 12 gramm fehérje
okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
10. Gondolom 1-2 órával később megint megéheznek és újra esznek vmi szart. Aztán már jön az ebéd ami már talán vmi rendesebb főtt kaja. Meg az ilyen emberek jellemzően egész nap eszegetnek vmit. Egy kis csoki, egy kis chips...
okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

12, fb doblája fel mostanában a csoportot, anyukák osztják meg, milyen kreatív kaját csomagolnak (általában alsós) gyerekeknek.

Szendvics, gyümölcs, kis sős, kis édes nasi, magok, müzli, általában 4-5 féle van egy dobozban, konkrétan a gyrek minden szünetben eszik és eszik. Miért???

okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha száz évente egyszer van egy ilyen nap, az nem tragédia. Középiskolás/egyetemista koromban nekem is volt olyan, hogy reggelire betoltam egy valag pogácsát, ebédre vettem egy hot dogot a benzinkúton, vacsorára meg rendeltem egy hamburgert, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy az évek alatt hányszor voltam ilyen tróger.

Ha viszont rendszeresen van ilyen nap, az probléma.

okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%

13

Uhh, az szép dolgokra szoktatja őket... És ezek az anyukák biztos azt hiszik hogy milyen jól csinálják... Nekem gyerekkoromban csomagoltak két szendvicset, semmi nasi meg rágcsálnivaló. De otthon sem volt olxesmi

okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
15 vagyok, meg az előző válasz folytatása: szóval otthon sem voltak nasi, csak hétvégén sütött sütit a nagyi és akkor. Nem is küzdöttem sose súlyproblémákkal és tesóm sem. Óriási a szülők felelőssége ebben.
okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
15, egyébként nemrég olvastam egy érdekes tanulmányt, igény szerint szoptatott babák. Ahol figyelt a szülő, hogy az igény az éhséget jelentse, jóval kevesebb étkezési zavaros és elhízott kamasz lett, mint ott, ahol megnyugtatásra is a mellet használták. Szépen megtanulták, hogy az evés vigasztal.
okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Érdemes ránézni, elképedek azon, mit és sokszor mennyit csomagolnak... Sült krumpli meg szőlő... és akkor csoda, hogy ugrál a cukor, nem tud figyelni, fáradt.

okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
A szőlő inkább pozitív példa, és a sült krumpli se a Sátán műve. Az ultrafeldolgozott húskészítmények rendszeres túlfogyasztása milliószor nagyobb probléma.
okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem semmi baj ezzel. Ez egy ilyen nap volt. Ha egyébként változatosan eszik, akkor miért ne?. Ilyen fiatalon ehhez a magassághoz teljesen jó a súly. Ha ilyen alkat és nem koplalás miatt lett ilyen.

Emlékszem, kb. 23 éves koroming én is bármit ehettem és nem híztam egyáltalán, teljesen mindegy volt, hogy mennyit és mit ettem.

okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!