Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Rajtam kívül van még, aki...

Rajtam kívül van még, aki utálja a kalóriaszámlálást, és anélkül fogy?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs energiám méregetni az ételeket, számolgatni mindent, stb. 10 hónapja szültem, még szoptatok, kevesebbet eszek, és odafigyelek, hogy miket. Így fogytam 74 kg-ról 62-re. 162 cm vagyok, 57 kg a cél, annyi voltam terhesség előtt (szintén ugyanígy értem el). Más is van itt, aki így fogy, vagy mindenki számolja a kalóriákat?
okt. 3. 19:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%
Ha így csinálod, akkor az eredmény nagyjából ugyanaz, és fölösleges számolgatni.
okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 53 és 88%-os válaszolók!


Miért szavazzátok le a válaszokat? Indokolni is tudtok, vagy csak ezen a gyerekes értelmi szinten vagytok, hogy mindenkit ész nélkül leszavaztok, mert ez nektek a legnagyobb szórakozás az életetekben?

okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
11%

18-as: itt nem arról van szó, hogy jobb-e számolgatni a kalóriákat és úgy fogyni, mint kövérnek lenni, hanem arról, hogy vannak, akik számolás nélkül is tudnak fogyni, mert mértéket tudnak tartani anélkül is.


Nem baj, ha te nem, de szerintem jobb élet az, ahol az ember bárhol ehet, bárhová mehet és nem kell se számolgatnia, se mérlegelnie, mert mondjuk mi van, ha vendégségbe hívnak vagy étterembe vagy akármi?!


Nyilván előnyösebb úgy fogyni, ha az ember nem szorul rá ilyen számolgatásra, mert anélkül is tudja a mértéket és tud fogyni, de ezért neked nem kellene megsértődni, te csak számolgass és méricskélj nyugodtan.

Mindenkinek máshogy könnyebb.

okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%
23. Ha valaki így meg úgy tudja a mértéket akkor miért volt valaha is szüksége fogyásra? Nagy szavak ezek, csak épp elég ellentmondásos.
okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%
24-es: talán pont azért nem volt szüksége fogyásra, mert tudja a mértéket... Vagy fejlődött és rájött, hogy ha egy tepsi süti helyett csak egy darabot eszik meg, akkor egy idő után fogyni fog és ehhez nem kell kalóriákat számolni, elég csupán a józan ész!
okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
"Az életmód megszokás, hogy bizonyos dolgokat az étellel, evéssel kapcsolatban megtanul máshogy csinálni az ember. Tartósan."
okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
37%

#24


Én írtam a 14-es választ. Míg szüleimmel éltem addig voltam 159 centihez 50-52 kg. Kicsit más étkezésen voltam, mint most. Akkor is ismertem a mértéket és most is. Mikor elköltöztem és az idősödés rávitt egy kis életmódváltásra, akkor emiatt fogytam. Eddig is tökéletes volt a súlyos, és engem a mértékletes étkezésre neveltek. Csak annyit ettem, amennyi jólesett. Ha megmaradt étel, megmaradt, otthagytam. Viszont, ahogy idősödöm, a szervezetem már nem úgy tolerálja ugyanazt az étkezést, mint 10 évvel ezelőtt. És mivel ismerem a testemet, figyelem minden rezdülését, jelzését, saját magam miatt váltottam, ami nem tudatos fogyással járt.


Amit írtál, az merő baromság. Azért, mert neked valami nem megy, az nem azt jelenti, hogy akkor senkinek se fog.

okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

1. Az én szervezetem szoptatás alatt még nagyon tartalékolni akart, nem igazán mentek le a kilók.

2. Én az utóbbi fél évben fogytam 15 kilót úgy, hogy soha semmit sem mértem, kalóriát nem számoltam.

Igazából időablakos evést folytattam, annak is a legenyhébb formáját. Reggeli 7.45-kor, ebéd valamikor 12-14 között, és 16 óra előtt még valami kis nasi, de utána csak víz.

Egy hónap után már nem voltam este éhes, és kisebb mennyiségeket tudtam csak megenni.

Újra elkezdtem futni. Mostanában kétnaponta köhögök egy órát futópadon.

okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
köhögök=kocogok
okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Èn nem utálom,de ha neked bejott màsik módszer,akkor mièrt baj ha utàlod a kaloriàt szàmolgatni.
okt. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!