Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a testtel már elkezdhete...

Ezzel a testtel már elkezdhetek szálkásítani? 19L

Figyelt kérdés

Szóval eddig főként állóképesség fejlesztő edzésre jártam. Most otthon szeretnék tornázni ill erősíteni főleg, de arra gondoltam itt lenne az ideje vmi jó diétának előtte. Mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a hasznos tanácsokat, válaszokat. :)



2016. okt. 21. 20:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#28, #30 köszönöm az "értékes" válaszokat...


Köszönöm szépen mindenkinek,aki normális választ adott, legyen az negatív, vagy pozitív. Azóta gondolkodtam még rajta, eldöntöttem mit szeretnék, úgyhogy nem várok ide több választ, nem is fogom nézni. Ha valakinek mégis lenne hozzá még gondolata, az privit írjon! Köszönöm:)

2016. okt. 23. 08:39
 32/34 anonim ***** válasza:
Kérlek adj meg egy cm, kg?
2016. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
sok sok sok edzés és rendes kajálás kell :) ennyi. edz sokat és hagyd a csipszet meg a csokit. menj el futni, vagy akár kondizni. kicsit vsn rajtad súlyfelesleg, azt előbb le kene adni..
2016. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ez beindít mi?
2016. dec. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!