Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a testtel már elkezdhete...

Ezzel a testtel már elkezdhetek szálkásítani? 19L

Figyelt kérdés

Szóval eddig főként állóképesség fejlesztő edzésre jártam. Most otthon szeretnék tornázni ill erősíteni főleg, de arra gondoltam itt lenne az ideje vmi jó diétának előtte. Mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a hasznos tanácsokat, válaszokat. :)



2016. okt. 21. 20:04
1 2 3 4
 11/34 Quatermain válasza:
Jó alakod van, nőies. Ne rontsd el szerintem. Ha jól értem, akkor lábra edzettél, van látszata, nem mondható hogy nincs. Guggolásokat is csináltál? :)
2016. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Hát köszi.

Küzdősportolok, előtte labdajátékokat próbáltam.

Szóval ilyen kifejezett testrész edzés csak erősítéskor volt.

2016. okt. 21. 21:34
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
Aki azt merészeli mondani, hogy nem dolgoztál meg érte, az nem éli át minden egyes nap, hogy mekkora akaraterő és lemondás kell, hogy ellent mondj egy sütinek :) Meg amúgyis vannak lányok akik vékonyak, bármennyit és bármit esznek, meg vannak olyanok, (mint pl. én :c) akik csak ránéznek egy sütire és vége mindennek.
2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
79%
Mi ez a Bridget Jones féle marhaság?! Nem vagy dagi,csak egy átlagos testű csaj!Szerintem megfelelő étkezés,sport és rendben leszel. Am mióta sportolsz? Mett szerintem nagyon az elején járhatsz annak amit csinálsz. De visszatérve,némi futás ,kerékpározás,súlyzós edzés és a nyárra frankó leszel,mert ne feledd-A NYÁRI ALAK TÉLEN KÉSZÜL! :)
2016. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
63%
10\10
2016. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#14 kb hát éves korom óta :)
2016. okt. 21. 21:55
 17/34 A kérdező kommentje:
*hat
2016. okt. 21. 22:01
 18/34 anonim ***** válasza:

..én akkor szeretnék gratulálni ehhez, látszik azért büszke vagy a leadott munkára. szerintem nem feltétlen kell ezt még javítani. max tartsd. -ez így szép nőies.

én sportolok már 7 éve, és ahhoz vagyok szokva h izmokat látok (nem testépítő jellegűt). De az is szép és nőis nekem. szerintem ezt neked kell eldönteni h milyen formát szeretnél elérni. Csak hajrá

20L

2016. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%

Nincs semmi baj veled szerintem csak a sunádat mutogatod-.-:DD és hogy mit gondolok.. Szerintem ne diétáz úgy jó az alakod ahogy van :D

17f

2016. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
Átlagos, jó alakod van, de ezzel szerintem te tisztában vagy, hisz annyi felesleges képet töltöttél fel, amin nyilván nem is az a lényeg... :D Gondolok itt a pucsítós, alulról fotózott képekre.
2016. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!