Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásítani szeretnék de hogyan?

Szálkásítani szeretnék de hogyan?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 170cm 68kg szeretnék szálkásítani.Ehez szeretnék minta étrendeket kérni, mert edzeni minden nap edzek és elég izmos vagyok, csak az izmaimról szeretném leadni a felesleges zsírokat. A szálkásításról több infót még elfogadok! A válaszokat előre is megköszönöm!!!

2016. máj. 21. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom.

2016. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A neten találsz szálkásító étrendeket, a testépítő oldalakon szokott lenni. Ez a tipikus szálkásító étrend, aminek a szénhidráttartalmát persze a kalóriaigényedhez kell szabnod, ezt csak kitapasztalni lehet.

De minden étrenddel tudsz szálkásítani, ami kalóriadeficitet jelent számodra, csak ugye némelyik előnytelen ilyen-olyan szempontból. De a zsírt is emelheted a szénhidrát rovására, ha valamiért kicsit több esik jobban, sőt, a szénhidrátot akármennyire leviheted, amennyire tudod s bírod s nem zavar be a megfelelő tápanyagbevitelbe, ketogén diétával remekül lehet szálkásítani. Ez talán mutatja, hogy több lehetőség van. Nem mindenkinek felel meg a tipikus módszer vagy evési gyakoriság, nem kevesen csak éheznek sok kis evéssel.

2016. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!