Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről?...

Mit gondoltok a testemről? Fogynom kell még, szálkásítani vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Minden februárban kezdődött, persze akkor még fogyókúrának indult, mostmár inkább életmód váltás lett belőle. 98 kilóról indult most vagyok 84 183 centihez, de már eljutottam arra a szintre, hogy kinézetre döntök. Sokak szerint már abba kellenem hagynom (egyáltalán nem éheztetem magam, napi 1600 kcal mindig megvan) volt olyan aki már annorexiával is megvádolt.. mivel már ruha alatt nem igazán látszik, csak az oldalamnál kicsit kipúposodik. Most azonban már lassan 3 hete semmilyen eredményt nem értem el, és olyanokat olvasgattam neten, hogy nem elég a kalórideficit. Szeretnék tanácsot kérni, folytassam -e így tovább, és ez csak egy kilengés volt, vagy valóban váltanom kellene? itt a kép:

[link]


2015. júl. 26. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van még ott mit leadni, hasrôl és csîpôrôl.
2015. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány???
2015. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

175 centihez 76 kiló vagyok (18% testzsír), én napi 2100 kcal-t viszek be, úgy veszítek zsírból. Csak érzékeltetem, hogy neked az 1600 mennyire kevés amúgy.


És nem bántásképp mondom, de súlyos gond lehet azokkal, akik szerint már bőségesen eleget fogytál, állj le vele. Azt ne feledd, hogy bármit is változtatsz a diétádban, ne két nap alatt várj csodát, hanem csináld legalább két hétig úgy. Amúgy sokat jelentene, ha elmondanád egy napi étrendedet.

2015. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2: a képen látszik, hogy pöpije van. Fiú!
2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de érdemes lenne elkezdened sportolni, súlyzós edzés, napi 1-2 óra séta. Nem tudom hogy fogytál, 1600kcal nem kevés fogyokúrában, csak hát furcsa eredményekhez vezethet, ha az ember nem mozog. (Akkor persze több kcal kell)
2015. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tipikus. A férfiaknál egyszerűen nem gond a túlsúly a társadalom szerint, nem úgy, mint a nőknél. Sőt, akár még presztízsértéke is lehet. Ezért mondják, hogy ne fogyj, pedig simán. Én 120-ról fogytam eddig kb 27 kilót és már van, aki magyaráz, hogy azért ne vigyem túlzásba, nehogy megártson egészségileg, beszarás. Ugyanezek a nők meg saját magukra vagy más nőkre simán rámondják, hogy kövérek, ha van öt kiló "túlsúlyuk" az ideálishoz képest :)
2015. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Természetesen mozgok, étrendem pedig mindig más, de mindig felírom mit eszek, mennyi fehérjét, zsírt, szénhidrátot. ( az orvosom megadta az ideális napi beviteleket ebből számomra.) Azért kicsit megkönnyebbültem, hogy mások is úgy látják a helyzetet, hogy van még miből fogyni, kicsit már megijedtem hogy valóban valami mentális bajom van.
2015. júl. 26. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Bőven van még mit fogyni, ne aggódj.
2015. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem bántásképpen mondom, de ha csak felső tested néztem volna egyből homokóra alkatú lányt mondtam volna. Én még sose láttam fiúnál ilyen csípőt és nőként irigylem, nekem nincs ilyen. Elsőnek azt hittem hogy a bőröd lóg és kötény hasad lett.


Nah, hogy érdemlegeset is írjak van még mit fogyni zsírból, de kezdj el sportolni, hogy legalább valami hátad legyen, mert rettentően nőies alakod van.

2015. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
milyen lanyos alkatod van, ne fogyozz inkabb tornazz sulyzozz
2015. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!