Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről?...

Mit gondoltok a testemről? Fogynom kell még, szálkásítani vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Minden februárban kezdődött, persze akkor még fogyókúrának indult, mostmár inkább életmód váltás lett belőle. 98 kilóról indult most vagyok 84 183 centihez, de már eljutottam arra a szintre, hogy kinézetre döntök. Sokak szerint már abba kellenem hagynom (egyáltalán nem éheztetem magam, napi 1600 kcal mindig megvan) volt olyan aki már annorexiával is megvádolt.. mivel már ruha alatt nem igazán látszik, csak az oldalamnál kicsit kipúposodik. Most azonban már lassan 3 hete semmilyen eredményt nem értem el, és olyanokat olvasgattam neten, hogy nem elég a kalórideficit. Szeretnék tanácsot kérni, folytassam -e így tovább, és ez csak egy kilengés volt, vagy valóban váltanom kellene? itt a kép:

[link]


2015. júl. 26. 17:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
ember kajak így nézek ki én is! na jó egy nagyon picit már vékonyabb vagyok csípőben.. azt hittem hogy csak nekem van ilyen elbszott testem :D xD én is figyelek a kajára, napi 1700-1500 kcal megvan + mozgok is.. én még csak kb másfél hónapja kezdtem ezt az életmódot de már fogytam. én nem súlyban mérem az eredményt hanem látványra. a súlyom nem izgat, ha izmod szedsz fel az úgyis nehezebb mint a zsír.. sok sikert tesa! kitartás! ja és igen, qrvasok lefaragni valónk van még, aki azt mondja hogy anorex vagy az bolond :D hidd el, még messze a cél de elérjük ;)
2015. aug. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dorka Elanor válasza:
úgy olvastam hogy az az egészséges ha 1 m föltti magasságból -5 pl 167 cm hez a 62 kiló az egészséges ( egy kicsit még fogyhatsz de nem kell erőltetned)
2015. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!