Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a testtel már elkezdhete...

Ezzel a testtel már elkezdhetek szálkásítani? 19L

Figyelt kérdés

Szóval eddig főként állóképesség fejlesztő edzésre jártam. Most otthon szeretnék tornázni ill erősíteni főleg, de arra gondoltam itt lenne az ideje vmi jó diétának előtte. Mit gondoltok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm a hasznos tanácsokat, válaszokat. :)



2016. okt. 21. 20:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem azt kérdeztem, jó e az alakok.

A kérdés arra vonatkozott, szálkásíthatok e már.

Valamint, a képek egyikén se pucsítok... de mindenki magából indul ki ;)

Azért van olyan sok kép, mert nem tudtam elég jót fotózni 2-3-al, kellett több az egész alakhoz. És a kamerallàs azért olyan amilyen, hogy látszódjon a lábam, fenekem is. Nem csak felsőtest az ember, ha jól tudom:))

2016. okt. 22. 10:45
 22/34 A kérdező kommentje:
*m
2016. okt. 22. 10:45
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem magamból indulok ki, én nem írok ki ilyen buta kérdéseket :DDD Figyelemfelhívás/önbizalomtuning volt a cél, te is tudod. De tessék, jól nézed ki.


A pucsításra meg...

[link]

[link]


A fények vetődésén a csípődön, és az hogy a falnak támaszkodva előrébb dőlsz, nem tudom mi, ha nem pucsítás. :)

De ha neked ilyen a normál, egyenes testtartásod, akkor tudok priviben ajánlani pár jó gyógytornászt. Nem túl egészséges ez így hosszútávon

2016. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Most elküldted újra a képeimet? Gratulálok.


A falnak támaszkodtam, hogy ne a csípőmön legyen a kezem, és kirajzolódjon az alakok rendesen. Ennyi. És igen, előre dőltem felső testtel, kb 5-10 centit, mert előttem, ahogy gondolom kivetted, miközben órákig bámultad a képeimet, egy vasradiátor van, ami pedig tűzforró volt. Előtte álltam, és nem túl közel hozzá, hogy ne égessen még. Így pedig oda kellett dőlnöm a falnak, hogy meg tudják támaszkodni....

Világos már?

Komolyan nem hiszem el, hogy a második kommenteden sincs semmi hasznos...

Önbizalmam pedig van elég... de te név és arc nélkül tudsz fröcsögni...ejjha :D

2016. okt. 22. 12:47
 25/34 A kérdező kommentje:
*meg, tudjak, alakom, kommentedben
2016. okt. 22. 13:16
 26/34 anonim ***** válasza:
56%
inkább ráhagyom a dolgot a junior bajnokra, még a végén szétüt :DD
2016. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%

szerintem a "pucsítós válaszadó" semmi rosszat nem mondott, ne vedd magadra :D

szerintem ügyi vagy és csinos

jó a cicid :)

17/L

2016. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
42%
Elmondanám ha sportolnál izmos lennél, de rajtad látszik hogy évek óta nem csinálsz semmit csak! De nem baj hogy mutogatod magad legalább csináltál pár jó percet valakiknek mint pl nekem is! :D és most ha megbocsájtotok van egy kis dolgom. :"D
2016. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem, alapvetően nincs jó alakod. Nagy a feneked, kicsi a melled, nem vagy túl arányos. De disznó méretűnek nem tűnsz, inkább csak formásodnod kell.
2016. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,én meg szoktam mondani ha valaki jól néz ki(persze ez szubjektív)de rajtad egy deka izom sincsen..Honnan vetted,hogy izmos vagy?De komolyan,ki mondta ezt a hülyeséget neked?Nagyon meglepődtem amikor megnyitottam a képeket..Edzésre csak bejártál vagy csináltad is a többiekkel?
2016. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!