Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
 191/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

:D

2010. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/201 A kérdező kommentje:

Csajok!


Bocsi, hogy keveset vagyok most, de elkezdődött a suli megint. Sajnos.

Élménybeszámolóra jöttem. Veegyetek csalánlevél teát, nagyon jó. Pár napja vettem a Tescoban 300 Ft. Piszok jó, gyorsítja az anyagcserét, vízhajtó.

Nagyon szuper, a felesleges vizet kihajtja. Nagyon ajánlom én párnapja iszom, napi 1 liter, de remek.


Sulis napon nem javaslom, sok-sok pisivel jár. :)

2010. febr. 13. 21:09
 193/201 anonim ***** válasza:

sziasztok!

ne hari h nem voltam mostanában, csak otthon van egy kis zűr, aztán eljöttem páromhoz. Itt vagyok péntek óta és tegnap hoztam csak el a notebook-ot. Meg páromnak dolgoznia kellett és elmentem vele. :) ki fogom próbálni ezt a csalánteát. Fogytál is egy kicsit, vagy eddig még nem? Mert sokan ha isznak vízhajtó teát akkor fogynak :) nekem is ezt mondta a doki, h nem a gyógyszertől híztam, hanem attól h megkötötte a vizet...hát nemtom :) de kipróbálom, hátha működne...csak sztem nekem ez már mind zsír :(

2010. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/201 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én is azt gondolom, de kárt nem okoz, kihajtja a felesleget. A tabletta miatt az meg van sajnos.

Én most kezdtem, még nem fogytam tőle, de azt érzem, hogy a gyomrom sokkal jobb. Van , aki fogyott tőle 6 kg-ot, úgy hogy tartott olyan napokat, amikor csak teát ivott egész nap. Hetente megcsinálta, de a tea nap után csak zöldségnap jött, nem evett rá azonnal minden butaságot. Én ezt próbálom most ki.


A problémákra meg annyit, hogy ne emésztd magad, minden rendben lesz. Csak idő kérdése, hogy mindenki lehigadjon. Hidd el!

2010. febr. 14. 11:36
 195/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Sziasztok! Örülök hogy megint itt vagytok, és tényleg minden rendbe fog jönni! Nálam is már minden rendben, meggyógyultam és most három napot zsinórban a barátnőmnél töltöttem. Anyám mostmár nem piszkál annyit. Lehet hogy csak elege volt belőlem:) Én nálam most megált a fogyás, de próbálkozok. Csak az a baj hogy a betegség miatt még egy hétig nem sportolhatok:( De amint lehet, újra elkezdem:D És tavasszal úgy tervezem hogy veszek egy jó kis futócipőt, és az egyik haverral megyek majd futni. Most erre gyűjtök:)

2010. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/201 anonim ***** válasza:
Igazából nem vita van itthon, más családi jellegű probléma, itthon is lehetnék, de ha van hová mennem akkor megyek :) most én is megálltam a fogyásban, de annyira nem is foglalkoztam vele :) 50-51-et tartom.
2010. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sebaj, fel a fejjel! Itt sem fényes az idő, nem tudok futni. Nagyon rossz, mert teljesen hozzászoktam.


Kiko!

Szerintem felesleges 20 ezreket adnod egy futócipőért. Sokan azt mondják mennyire jó, én korábban is futottam , elég tartósan, semmi baja a lábamnak. A lényeg, hogy ne betonon fuss sokáig, néha nem baj, de általában terepen fuss, én erdőben szoktam.

Másrészt nagyon rossz megszokni, kényelmetlen mert nehezebb. Én egy kis sima vékony talpú sportcipőben futkosok, de tökéletes. Minél vékonyabb a talpa , annál könnyebb futni benne, mert kisebb súlyt kell emelned, így tovább bírod.


Persze ez csak az én tapasztalatom.

2010. febr. 15. 07:35
 198/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Sziasztok! Elkezdhetnénk megint fórumozni, mert megint bele akarok kezdeni a fogyóba!!!

2010. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/201 A kérdező kommentje:
Én benne vagyok. Csatlakozom. :)
2010. ápr. 3. 15:12
 200/201 anonim ***** válasza:

nah én még 5 kg-t akarok fogyni:)

mai kaja:

reggeli: egy adag gofri (még csak ez volt meg)

ebéd: kevés csirke lesz sok zöldséggel

vacsi: 1 vagy 2 narancs

sport: fél óra szobabicaj + torna:)

2010. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!