Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
 181/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Hát nekem nincs pasim szóval csak az én nagymamámhoz szoktam menni:) Szingli vagyok, de jó is így :D De ő nem szokott valami zsírósan főzni.. De ha megyünk hozzájuk, akkor inkább kevesebbet eszem. Hát mai kaja: tíz óra körül mikor fölkeltem ettem egy tányér meleg gyümölcslevest, ebédre borsóleves lesz és utána petrezselymes krumpli meg párolt kukorica, vacsora az szerintem egy gyümölcsturmix meg még valami... Lehet hogy szezámmagos telj.kiőrl. pirítós. Az fincsi:D Már nem kell krumplin és kekszen élnem:) Gyógyulgatok..

2010. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/201 A kérdező kommentje:

örülünk neki, csak vigyázz, vissza ne ess Kiko!


R: semmi

E: 1 tányér bolognai spagetti

V: semmi


Holnap sali nap. Szereztem is cuccot. Nálatok mi zu? menni akartam ma futni, de mikor jön már jó idő????? Én már dühös vagyok érte.

2010. febr. 4. 15:20
 183/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

én is várom a jóidőt..

Ma olyan tavaszi hangulatom volt:D Tettem-vettem egész nap.. A gardrobban rendet raktam végre:) A tavaszi cuccokat vizslattam át, kidobtam pár fölös göncöt, és február végén megyek shoppingolni:D Csak most a szobám közepén ott van egy nagy rakás kidobnivaló cucc xD Majd valamikor elsétálok velük a kukáig:) De nem volt azért egészen happy ez a mai nap:( Elromlott a hajvasalóm, és az epilátorom is:'( Nagy szívás..

2010. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kiko, örülök, hogy jobban vagy :)

Reggeli: fél sajtos kifli

Ebéd: főtt krumpli hagymával

Uzsonna: 1 cikk házi pizza :)

Vacsi: semmi :)

Kiko, nemááár kidobsz ruhát? Add nekem xd én sose merek kidobni semmit :) sajnálom mindig :)

2010. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

Mááár küldööm is x'D Muszály kidobni ha egyszer kiment a divatból :D És ösztönözni kell magamat valamivel:) Lehet shoppingnál mindenből egy mérettel kiseebbet veszek :D

2010. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/201 anonim ***** válasza:

Ja nekem is vannak divatból kiment ruháim, de inkább leviszem anyunak munkás ruhának (üvegházba), vagy elvisszük ilyen gyűjtőkonténerbe. :) És akkor szegényeknek kiosztják.

Teljesen be vagyok zsongva, veszek új hajvasalót. Bellissima B7 300 :) alig várom h megérkezzen. Bár az ára elég húzós (17ezer lesz futárral együtt), de legalább tényleg jó és nem vennem jópár évig :)

2010. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/201 A kérdező kommentje:

Én sem dobnám ki a ruhát, ha csak annyi bajod van vele, hogy nem trendi. Másnak ruhája sincs. Én oda adnám olyannak, aki rászorul, biztos ismersz ilyet.


Epillátort használsz? Júj, én nem bírom. Az enyém szinte új, pedig vagy 2-3 éve megvan. nem bírom, úgy fáj, és ott hagy szőrszálakat, talán ez a legfőbb gond. A gyantát utálom, szóval marad a borotva. :)


R: 3 db vérnarancs

E: zödség saláta

2010. febr. 5. 11:20
 188/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

én azért nem borotvát használok mert mivel szőke vagyok ezért nem is vastag a szőr a lábamon és a borotvátol megerősödve. Az első epilálást én is végigordítottam xD De mostmár hozzászoktam.. Én Babyliss hajvasalót fogok majd kapni névnapomra, addig is vettem egy ilyen gagyit 3000 ft-ért de jobb mint a semmi:D Nem volt most több pénzem.. A ruhákat meg azért dobom ki mert kopottak is, meg minden. Egyébként ami nem ment tönkre azt meg oda szoktam adni az unokatesóimnak játszósruhának :D Az egyik még csak 2 éves de 15 év múlva jó lesz neki :D A többi unokatesóm mind idősebb nálam úgyhogy.. xD Ráadásul a nagy része fiú:D Amúgy március 9.-ikén lesz a névnapom és jajj már várom:DD

2010. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

hihimizu?

2010. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Ezer bocsi, hogy így eltűntem, de ezer dolgom volt, és nem volt erőm gépezni már.


Nálam nem sok jó, a párom beteg, orvoshoz kell cipelni, meg mindent odahordani.


Pasi..... (amúgy max. lehelletnyi megfázása van. ) :)

2010. febr. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!