Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
 161/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én azt terveztem el, hogy picit tisztulok. ma nem eszek semmit csak teázok. Szerintem ez jó néha, nekem jól esik tisztítani a gyomromat. Most már nyugalom van, vége a vizsgáknak, mint ha kicseréltek volna. Annyira jó érzés, és van szabadidőm, Juhu.


Kiko!

Szerintem menj el orvoshoz ,ha még nem voltál. nem jó ezzel szenvedni.


Huncutka!

Üdv újra itt, már hiányoltunk. Amúgy szerintem nézd meg a www.expressz.hu oldalon , ott sok olcsó dolog van.


További jó teázást nektek is!

2010. febr. 1. 15:52
 162/201 A kérdező kommentje:

Egyébként még annyit a mai tisztító kúrámról, hogy komoly gondom volt már a pocimmal. Vizsgaidőszakban csak gyorsan és kapkodva ettem. Néha csak száraz ételt pl szendvics.

Így nem túl jó az anyagcserém. Volt olyan, hogy napokig nem kellett wc-re mennem, ez nem egészséges. ma a teázásomnak hála már 2-szer voltam.

2010. febr. 1. 16:00
 163/201 anonim ***** válasza:
Expresszen találtam az aksit :) nah, hát én végülis csak úgy teázok, nincs semmi oka :) amúgy is keveset iszom nagyon :( kb fél liter egy nap...max 1 liter. Úgyhogy most rá vagyok kényszerülve :) de jól esik, menta és feketetea (lipton) keveréket iszom, apu itta múltkor így és nagyon ízlett :) próbáljátok ki ha van kedvetek, sztem nagyon fini :)
2010. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

elmnnéék én orvoshoz csak nincs időm.. de fölhívtam telefonon és mondta hogy Normaflore meg Mezym.. hát most már a torkom is fáj úgyhogy lehet még sem jutok el holnap a suliba... a mai menüm egy csomag keksz volt és egy alma.. azért ettem kekszet (tudom hogy cukros) de jó a hasmenésre!

2010. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/201 A kérdező kommentje:

Én is ettem pár picike sajtos pogit most. A párom raplizott, hogy mi az, hogy ma még nem ettem. Kénytelen voltam, de még sikerült 6 előtt, így nincs tragédia.

Megyek tornázni egyet.


Kiko!

Nincs időd? Otthon nyomod az ágyat betegen. :)


Huncutka!

Utálom ételben , italban a mentolos ízt, br. Számomra borzalom. Én gyümi kedvelő vagyok. PL: epres tea, vagy csak natur fekete.

2010. febr. 1. 17:57
 166/201 anonim ***** válasza:

Akkor nem nyert a mentolos tea :) én imádom a mentát :) mohito...hmmm :)

Kiko! Csinálj egy kis főtt krumplit jó sósan (de azért ehetően). Ne foglalkozz most a fogyókúrával, most kell a szénhidrát, ez ad energiát! Nehogy elájulj meg legyengülj. Meg igyál kamillateát. Az nyugtatja a gyomrod, meg a hasad, meg a torkodra is jó. Kitisztít :) meg egyél B6 vitamint ha van otthon, jó hányásra! Jobbulást! :)

2010. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/201 A kérdező kommentje:
IGAZA VAN! Teljesen le fogsz nyengülni. Enned kell. Legalább meleg levest, ha mást nem is kívánsz, meg sok-sok narancsot!
2010. febr. 1. 18:55
 168/201 anonim ***** válasza:
Tényleg, leves! :) de a narancs sztem marná a gyomrát :S
2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/201 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyéntől függ. Engem abszolut nem zavar. De levest azt egyél, mert kiszáradsz. Ha egyedül vagy, és nincs erőd, végső esetben a tasakos is jó, a lényeg, hogy sok-sok folyadékot vigyél be.
2010. febr. 1. 21:15
 170/201 anonim ***** válasza:

KiKoO17

csak krumplit, almát, feketeteát és háztartási kekszet ehetek a hasmenés miatt:S

időm meg azé nincs, mer délután rendel az orvos, és itt nincs ezernyi orvos mint Budapesten, és csak apám kocsijával tudok menni, de még nincs jogsim, pasim sincs, úgyhogy csak ő tud elvinni de ő meg dolgozik délután

2010. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!