Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 körte

Ebéd: grillezett cukkini és paradicsom fokhagymás királyrákkal

Vacsora: még nem ettem


2013. aug. 24. 22:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még csak 2-3 napja csinálhatod, mert még nem jött rád a falásroham, és még lefelé megy a mérleg. Elárulom neked, én is így csináltam, 2 hét után meg hopp, megállt a mérleg :) Pedig azelőtt egy nap után 0,5-vagy 1 kilóval is kevesebbet mutatott amérleg. Szóval nyugi, megfog állni a fogyás, mert hozzá fog szokni a kevés kalóriához, és hogy utána beindítsd megint, ennél még kevesebbett kell majd enned. Nyugi, holnap, vagy holnapután már zabálni fogsz mert éhen döglesz...
2013. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy zsírból fogytál? vagy mindegy miből fogysz, csak kevesebbet mutasson a mérleg? Nem értem egyeseknél miért a kg számít és nem a jó kinézet, egészség
2013. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Úristen, ehhez még két nektarint is?! Szerintem így már kicsit sok, inkább legyen nektarin vacsira de ebédre viszont ne egyél rákot.
2013. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Alakul. Nem vagy kajás? Reggelre nem jó a gyümölcs. Az legyen nappali étkezés. FOGYÁS alatt ne sokat gyümölcsözz. majd utána lehet.


Vacsira is grillezz zöldeket és egyél rákot, irigyellek.! :)

2013. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
szerintem egyél még egy túrórudit. nyami-nyami
2013. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
te fényevő vagy. látod már itt a sötétség.
2013. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
mert megetted mind a fényt te falánk fénydisznó
2013. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Na, itt a baromi jó diétám!

Reggeli: jó adag szalonna, két karéj kenyérrel és paradicsommal.

Ebéd: ami van főzve, az egy púpos tányérral.

Uzsi: két szelet kenyér, kolbásszal, paprikával.

Vacsora: főtt kaja, jó púpos tányér

Utó-vacsora: 2 szelet nutálláskenyér.

Ha nekiállsz, talán még nem halsz éhen :D

2013. aug. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves, és alig 2 napja kezdhette a diétát :) és figyeljétek meg, majd írja kommentbe, hogy nem, ő már elmúlt 20 és már hónapok óta csinálja, és kitartó, nem jön rá falásroham :)
2013. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. látom nem világosítottad fel magad mielőtt fogyókúrába kezdtél, szóval most meg teszem én.


Három dologból lehet fogyni:

vízből

izomból

zsírból


te ezzel a diétával max izomból és vízből fogysz, de a zsírt raktározza majd a szervezeted.

2013. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!