Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggelire: egy szelet barnakenyér 1db parizerrel és paradicsommal

Ebéd: párolt zöldség 1db csirkehussal(rántott)

utána szárított almaszirom

vacsira: gyümölcssaláta


2013. júl. 27. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a barnakenyér alig jobb a fehér kenyérnél. a parizerben semmi hasznos cucc nincs, csak henteshulladék!

az ebéd jó, bár a rántott hús(zsíros, olajos, stb) nem a best of.

délután már ne legyen szénhidrát.

este fehérjedúsan kell enni, hogy éjszaka ne legyen nagy izomveszteséged. a gyümölcssaláta "tömény cukor", nincs helye este!! délelőtt lehet, de este, amikor már nem mész sehova, ahová energia kéne, tök fölösleges.


sokkal több zöldség és sokkal több fehérje kell, mert ez koplalás! és igen, sokat ettél! éhenhaláshoz túl sokat.

2013. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mihez képest?

Én vacsira fehérjét(tojás, hal, hús, túró) és zöldséget ennék; a gyümölcsöt uzsonnának, de még inkább délelőttre raknám tízórainak.

2013. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és ez kb. hány kalória volt? Mert nem szeretnék 1400-nál többet enni. Fogyni szeretnék.
2013. júl. 27. 17:18
 4/17 anonim ***** válasza:
www.kaloribazis.hu- ha bepötyögsz ide mindent megkapod a körülbelüli kalória beviteled.
2013. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
[link] - előbb elírtam
2013. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 27. 17:26
 7/17 A kérdező kommentje:
most megnéztem és hátt.....ez nem létezik, hogy csak 500 kcal ettem?!
2013. júl. 27. 17:31
 8/17 anonim ***** válasza:

pedig de. ez koplalás.

de ne a kalóriát nézd, hanem a makrotápanyagokat.

csokiból is be lehet vinni 1500 kalóriát, de hússal-zöldséggel-gyümölccsel is. mégsem ugyanott vagy. érted mire akarok kilyukadni? :)

2013. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

megnéztem, az ebéd+ reggeli kb. 650kcal

10 dkg aszalt alma 250kcal

2013. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És az oldal jobb oldalán láthatod a fehérje-szénhidrát-zsír tápanyagmennyiségét, ami nagyon kevéske neked a mai napra. Ha tartod magad a vacsorádhoz, akkor csak cukrot viszel be(persze vitamint is, de azt zöldségből is lehetne), ami ch-t növel, viszont fehérjét és zsírt kellene.
2013. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!